Super Mario XP

Super Mario XP
Producent i rok wydania:
CnC Darkside 2003
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(5.046 MB)
Zobacz także:
Mario Brothers VGAMario is MissingMario Teaches TypingMario's Game GallerySuper Mario BrosSuper Mario Bros 3Mario & LuigiSuper Mario World DXSuper Mario: The QuestDr. MarioElectric Crayon 3.1: Super Mario Bros & Friends: When I Grow UpArio Bros.Super Mario BrosSuper Mario SketchSuper Mario 64New Super Mario KartSuper Mario Bros. Crossover

Ocena: ( 6.22 / 10 )
12345678910

Głosów: 9 Pobrano: 316 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Grywalna wersja klasycznej gry Mario Bros. z 2003 roku, w której gracz kieruje postacią skaczącą po planszy, zbierając monety i unikając przeszkód.
Super Mario XP:  Super Mario XP:  Super Mario XP:  Super Mario XP:  Super Mario XP:

Recenzja - Mario XP

Mario XP

Super Mario XP to najlepsze elementy rozgrywki z oryginalnego Super Mario i dodał niektóre z Castlevania. Zawiera klasyczne postacie, ale pojawiają się również nowi bossowie, poziomy i bronie. Na przykład, wciąż możesz skakać na wrogów, aby ich zabić, ale możesz również używać broni, takich jak młotki i bumerangi. Super Mario XP to bardzo dobrze zaprojektowana gra z Mario.


Super Mario Bros to kultowa gra platformowa, wyprodukowana przez firmę Nintendo w 1985 roku. Gracz wciela się w postać Mario, hydraulika z fikcyjnego królestwa grzybów, który wraz z bratem Luigi musi uratować księżniczkę Peach przed złowrogim Bowserem.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 45
2023-04-06 14:59:32
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Mario XP.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: