Super Street Fighter II: The New Challengers

Super Street Fighter II: The New Challengers
Producent i rok wydania:
Capcom 1994
Platforma:
Nintendo SNES
Porady:
Pobierz grę
(Plik nie dostępny!)
Gra także w wersji:
Amiga - Super Street Fighter II: The New ChallengersMAME - Super Street Fighter II: The New Challengers
Zobacz także:
Street Fighter II: The World WarriorStreet Fighter Zero 2

Ocena: ( 9.4 / 10 )
12345678910

Głosów: 5 Pobrano: 144 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Gra w języku ENG/JAP/FR/IT/ES
Super Street Fighter II: The New Challengers:  Super Street Fighter II: The New Challengers:  Super Street Fighter II: The New Challengers:  Super Street Fighter II: The New Challengers:  Super Street Fighter II: The New Challengers:
Kod/Tips: Różne kolory strojów Aby zmienić kolor ekwipunku, należy wybrać zawodnika innym przyciskiem. Ósmy strój Wybierając zawodnika, naciśnij i... Więcej >>>

Recenzja - SSF II

SSF II

Tej gry nie trzeba zachwalać. Chyba każdy wie o co chodzi i to chodzi w najlepszym stylu. Dla przypomnienia: najpierw był Street Fighter, potem Street Fighter II. Teraz jest Super Street Fighter II. Jeśli ktoś miał Street Fightera, powinien zagrać w SF II. Jeżeli ktoś grał (i ma) SF II, to Super SF II nie zrobi na nim wrażenia, bo jest właściwie tylko ulepszoną wersją. Natomiast jeżeli ktoś chce kupić SF II, to lepiej kupić wersję Super SF II.

Wersja Super SF II na SNES-a zachwyca, albo lepiej powiedzieć zadziwia już od początku. Po pierwsze szybkość. Aby wygrać w tej grze trzeba być naprawdę bardzo szybkim. Po drugie grafika i efekty dźwiękowe - są bardzo dobre. Grafika nie tyle realistyczna, co bardziej rysunkowa, rodem z dobrych animowanych filmów dla starszej młodzieży. Odgłosy ciosów, okrzyków, uderzeń i upadków to już tylko perfekcyjne dopełnienie dobrej akcji. I oczywiście muzyka - utworki w stylu pop-rockowym z mocno zaznaczoną perkusją zagrzewającą do walki.

A jak się walczy? Otóż wybiera się jedną z 16 postaci (znani zabijacy, reprezentujący różne kultury i różne style walki) i podróżując po świecie rozgrywa się pojedynki wręcz i wnóż (obuwnóż). Można rozgrywać turnieje i pojedynki nawet do sześciu graczy. Każda z postaci podczas walki używa klasycznych ciosów, jak i specjalnych trików oraz tzw. combos (serii uderzeń). Po kilku wygranych pojedynkach są specjalne plansze w stylu: rozwal ciosami nowiutkie BMW.

Co tu pisać, w to trzeba zagrać. Napiszę jeszcze, że jest to chyba najlepsze mordobicie na SNES-a. To wciąga, to daje lata frajdy, w to trzeba zagrać. Polecam.

Autor: Jan
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 429
2010-11-21 16:07:03
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji SSF II.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: