Superman: The Man of Steel

Superman: The Man of Steel
Producent i rok wydania:
Tynesoft Computer Software 1989
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(0.1 MB)
Gra także w wersji:
Nintendo NES - Superman: The Man of SteelGame Boy - Superman: The Man of SteelAtari 2600 - Superman: The Man of SteelZX Spectrum - Superman: The Man of SteelAmiga - Superman: The Man of Steel

Ocena: ( 0 / 10 )
12345678910

Głosów: 0 Pobrano: 0 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
W tej grze akcji grasz jako Superman, a jego misja to uratowanie porwanego Lois Lane oraz całej ludzkości przed dwoma super złoczyńcami, Darkseid i Lexa Luthor.

Recenzja - Człowiek ze stali

Człowiek ze stali

Superman zostaje wysłany na osiem akcji przeciwko jego najgroźniejszym przeciwnikom. Każda z ośmiu sekwencji akcji poprzedzana jest komiksową stroną opowiadającą dotychczasową historię. Nie trzeba ich czytać za każdym razem, ale są ładnym wprowadzeniem przy pierwszym podejściu. Pierwsza sekwencja to walka przeciwko Parademonom Darkseida. Próbują oni zredukować moc Supermana do zera za pomocą ognistych kul i chmur wstrząsów. Wszystko, co nasz bohater musi zrobić, to zniszczyć wystarczającą liczbę demonów i armat wstrząsowych, aby przejść do następnego etapu. Najskuteczniejszym narzędziem w tym celu jest wzrok laserowy, ale superoddech dobrze trzyma demony z daleka, a także działa supercios.

Broń nie zmienia się zbytnio w każdym etapie, chociaż do mocy naszego bohatera dodaje się superkopniak i teleskopowe widzenie. Po tym, jak mieliśmy widok zza akcji w Stadium Pierwszym, przechodzimy do poziomego Stadium Drugiego. Latających strażników trzeba zestrzelić lub unikać, podróżując po statku, aby uwolnić dwóch zakładników.

Stadium Trzecie przyjmuje formę strzelanki z pionowym przewijaniem, w której Superman chroni wahadłowiec kosmiczny przed burzą asteroid, unikając kryptonitowych asteroid, które osłabiają jego moc. W Stadium Czwartym wracamy do poziomego przewijania, aby pokonać podstępną grupę systemów obronnych.

We wszystkich etapach łatwo wyczerpać moc - nie tylko trafienia wrogów ją osłabiają, ale także nasza własna broń. Ostrożne obserwowanie wskaźnika mocy i okazjonalne odpoczynki mogą zaoszczędzić wiele frustracji.

Tutaj naprawdę znajduje się kilka różnych rodzajów gier, z których każda została dobrze przemyślana i zaprogramowana. Jedynym większym zarzutem jest to, że staje się trudna zbyt szybko. Jednakże, trochę praktyki pozwala dostrzec różnorodność i sprawia, że gra jest bardzo przyjemna.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 183
2023-07-02 15:06:22
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Człowiek ze stali.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: