Taz: Wanted

Taz: Wanted
Producent i rok wydania:
Blitz Games 2002
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(385.917 MB)
Gra także w wersji:
Atari 2600 - Taz: Wanted

Ocena: ( 8.33 / 10 )
12345678910

Głosów: 3 Pobrano: 11 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Gra w postaci obrazu płyty w formacie ISO.
Taz: Wanted:  Taz: Wanted:  Taz: Wanted:  Taz: Wanted:  Taz: Wanted:

Recenzja - Poszukiwany

Poszukiwany

Taz: Wanted - coverW Taz: Wanted w każdym poziomie masz pewną liczbę celów. Po pierwsze, zbieranie przekąsek, bo diabeł z Tasmanii je dużo. Następnie przechodzisz do niszczenia przedmiotów otoczenia, a przede wszystkim zerwania plakatów z ogłoszeniami poszukiwanymi przez Sama. Wszystko to przy różnych ruchach, które fani Taza na pewno docenią. Oczywiście możesz użyć słynnego niszczycielskiego tornada Taza, ale możesz też zdobyć przebranie, które pozwoli mu uzyskać nową broń. Taz będzie mógł jeździć na deskorolce lub hulajnodze, używając swojej deski do obezwładniania strażników zoo. Strażnicy będą cię ścigać i jeśli cię złapią wrzucą cię do klatki. Możesz również zdobyć różne przedmioty, takie jak mikstury niewidzialności czy dynamit.

Jako adaptacja kreskówki, gra ma dość nietypowy styl, z licznymi żartobliwymi animacjami, które pojawiają się w grze. Kolory są jaskrawe, a otoczenie jest bardzo przeciętne, nie jest zbyt piękne, mimo sympatycznych animacji. Ale najgorsze jest niskiej jakości ścieżka dźwiękowa. Po pierwsze, miksowanie dźwięku jest żałosne, praktycznie nic nie słychać. A jeśli już coś słychać, to można zauważyć, jak niska jest jakość dźwięku, z trzeszczącymi dźwiękami. Ogólnie rzecz biorąc, pod względem realizacji jest to średnie, a nawet złe.

Taz: WantedJednak prawdziwy fan może przeboleć te małe niedogodności. Taz jest bardzo ruchliwym zwierzęciem, to potrafili uchwycić twórcy. Ale są dwa punkty, które trzeba zauważyć, pozornie sprzeczne. Po pierwsze, pomimo nerwowości postaci, sterowanie jest niezgrabne. Najlepszym przykładem są skoki, które trzeba wykonać na milimetr, trzeba wiedzieć, który milimetr. Okazuje się, że skoki Taza nie pozwalają na pokonanie większości przepaści, aby tego dokonać, musisz praktycznie chodzić w powietrzu! Trochę, ale nie za dużo, bo w przeciwnym razie spadniesz. I to nie wszystko, poruszanie się jest po prostu irytujące. Oczywiście, skoro już mamy problem z niedopracowanymi rzeczami, nie zapomnijmy o kamerze, która czasami szaleje i się zacina. Osiągnięcie celów jest szczególnie irytujące ze względu na architekturę poziomów, trudno jest się zorientować, bo wszystko wygląda tak samo, a trzeba przechodzić przez dość skomplikowane przejścia. Podsumowując, Taz Wanted to porażka.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 98
2023-05-25 09:46:14
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Poszukiwany.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: