Test Drive: Off-Road 2

Test Drive: Off-Road 2
Producent i rok wydania:
Accolade, inc. 1998
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(31.336 MB)
Gra także w wersji:
Commodore 64 - Test Drive: Off-Road 2Amiga - Test Drive: Off-Road 2Atari ST - Test Drive: Off-Road 2Atari XL/XE - Test Drive: Off-Road 2
Zobacz także:
Test DriveTest Drive 3Test Drive 3: Road & CarTest Drive 4The Duel: Test Drive IITest Drive: Off-RoadTest Drive 5Test Drive 6Test Drive: Off-Road 3

Ocena: ( 0 / 10 )
12345678910

Głosów: 0 Pobrano: 1 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!

Recenzja - Poza drogami II

Poza drogami II

Przeżyj niesamowitą przygodę, przemierzając błotniste kałuże, wjeżdżając na wydmy, przemierzając plaże i skacząc w powietrzu jak nigdy wcześniej. Test Drive: Off-Road 2  to wciągająca koncepcja, która przyciąga uwagę wszystkich fanów szalonych wyścigów terenowych. Jednakże, jakkolwiek, gra ta pozostawia wiele do życzenia pod względem wykonania.

Test Drive: Off-Road 2Rozgrywka, kontrola i interfejs użytkownika pozostawiają wiele do życzenia, podobnie jak w Test Drive 4. Prowadzenie samochodu jest monotonne i nie zapewnia wielu wrażeń. Tak naprawdę jedziesz po uprzednio wyznaczonej trasie, na której występują tzw. "niewidzialne ściany", znane z oryginalnej gry Need For Speed. W związku z tym, gracz nigdy nie ma możliwości prawdziwego off-roadowania, a jedynym powodem dla którego można uznać tę grę za terenową, jest fakt, że droga na której jedziemy jest nierówna i pełna przeszkód. Niewidzialne ściany stają się widoczne, kiedy próbujesz jechać swoim Hummerem po chodniku ulicy i zderzasz się z krawężnikiem. Interaktywność torów również pozostawia wiele do życzenia. W pewnym momencie jechałem po plaży, która była pełna ludzi. Nie wiadomo, co z nimi się stało, ale wydawali się zesztywniali! W ogóle się nie ruszali i zatrzymali mnie w miejscu, gdy wpadłem na nich.

Gra oferuje sporą ilość tras oraz pojazdów, co na pewno przyciąga uwagę potencjalnych graczy. Jednakże, według niego, sama rozgrywka jest dość monotonna i szybko się nudzi. Ponadto, sterowanie pojazdami pozostawia wiele do życzenia i jest trudne w opanowaniu. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że gra została wydana ponad 20 lat temu, więc jej grafika i mechanika rozgrywki mogą nie przypaść do gustu współczesnym graczom.

Mimo że gra posiada świetną ścieżkę dźwiękową i AM General Hummer, który pojawił się tylko w tej grze wyścigowej, to jednak cała gra jest niedopracowana i pozostawia wiele do życzenia.

Grafika:
Masz do wyboru dwie opcje: 3Dfx lub renderowanie oprogramowania. Renderowanie oprogramowania działa jedynie w rozdzielczości 320x240. Tekstury i obiekty 3D są oddzielone od siebie widocznymi liniami, co jest niestety bardzo nieestetyczne.

Na kartcie 3Dfx gra wyglądała znacznie lepiej, ale niestety rozgrywka wciąż pozostawiała wiele do życzenia. Zauważyliśmy, że opony na samochodach nie toną w wodzie, lecz dryfują na niej jak po twardym podłożu. Jest to nierealistyczne i psuje wrażenia z gry.

 

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 33
2023-04-16 13:18:40
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Poza drogami II.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: