The Games: Summer Challenge

The Games: Summer Challenge
Producent i rok wydania:
MindSpan 1992
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(0.667 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - The Games: Summer Challenge
Zobacz także:
The Games 92: EspanaThe Games: Summer EditionThe Games: Winter ChallengeThe Games: Winter EditionSummer Games II

Ocena: ( 7.27 / 10 )
12345678910

Głosów: 15 Pobrano: 515 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Zawody letnie, w których gracz rywalizuje w różnych dyscyplinach sportowych, takich jak bieg sprinterski, rzut dyskiem czy skok w dal.
Kod/Tips: Podczas gry naciśnij klawisz Esc aby spauzować grę i wpisz poniższe kody:corleone - przywraca kondycję stracci - maksymalna ilość powtórzeń Więcej >>>

Recenzja - Letnie wyzwania

Letnie wyzwania

The Games: Summer Challenge to letnie sporty olimpijskie. Firma Accolade stworzyła tę grę, która pozwala nam poczuć się jak prawdziwi mistrzowie sportu.

W tej grze możemy spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych, takich jak rzut oszczepem, skok wzwyż czy jazda na rowerze. Gra jest już stara, ale nadal jest bardzo wciągająca w porównaniu z nowszymi grami. Możemy wybrać swoją ulubioną drużynę i wziąć udział w zawodach. Sterowanie w grze jest bardzo proste i intuicyjne - poruszamy się strzałkami, pierwszym aktywnym przyciskiem jest enter, a drugim jest spacja. Gra ta jest typowym symulatorem sportowym, bez fabuły. Jedynym celem jest po prostu gra. Możemy dążyć do ustanowienia nowych rekordów olimpijskich.

The Games: Summer Challenge to druga gra sportowa opracowana przez studio MindSpan dla firmy Accolade, która oferuje kilka dyscyplin w ramach hipotetycznej olimpiady letniej. W stosunku do poprzednika zmieniły się tylko konkurencje oraz stylizowana na miesiące letnie oprawa graficzna, co najlepiej widać po niemal identycznej ceremonii otwarcia igrzysk. Spośród licznej grupy dyscyplin autorzy zdecydowali się wybrać osiem łucznictwo, kajakarstwo, bieg na 400 metrów przez płotki, jeździectwo, rzut oszczepem, skok o tyczce, skok wzwyż i kolarstwo, które można rozgrywać osobno lub kolejno w turnieju.

Zobacz także:
SummerChallenge

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 41
2023-04-06 15:17:07
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Letnie wyzwania.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: