Tomb Raider: The Lost Artifact

Tomb Raider: The Lost Artifact
Producent i rok wydania:
Core Design 1999
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(171.884 MB)
Gra także w wersji:
Game Boy - Tomb Raider: The Lost Artifact
Zobacz także:
Tomb Raider IITomb RaiderTomb Raider GoldTomb Raider III: Adventures of Lara CroftTomb Raider: ChroniclesTomb Raider: The Last Revelation

Ocena: ( 8.33 / 10 )
12345678910

Głosów: 3 Pobrano: 4 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: aka: Tomb Raider III: Le dernier artefact, Tomb Raider III: The Lost Artefact.
Lara dowiaduje się o istnieniu piątego kawałka meteorytu, zwanego Ręką Rathmore, znajdującego się w szkockim zamku należącym niegdyś do złego, nieżyjącego już doktora Willarda.

Recenzja - Zaginiony artefakt

Zaginiony artefakt

Tomb Raider: The Lost Artifact - CoverThe Lost Artifact rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie poprzednia część Tomb Raider 3 się skończyła. Doktor Willard właśnie zmarł, ale Lara zdążyła zdobyć jego portfel. Ku jej zaskoczeniu, doktor Willard okłamał ją w sprawie czterech artefaktów wyrzeźbionych z starożytnej meteorytu, ponieważ tak naprawdę było ich pięć. Teraz zadaniem Lary jest powrót do posiadłości doktora Willarda nad jeziorem Loch Ness w poszukiwaniu piątego i ostatniego artefaktu.

Graficznie przygoda Lary nie wyróżnia się ani na lepsze, ani na gorsze od poprzednich odsłon. The Lost Artifact cierpi na te same niedoskonałości, których doświadczyliśmy przez całą serię, w tym słabo zaprezentowaną wodę, brak szczegółowości obiektów i przeciwników, oraz fakt, że silnik gry jest stary nawet w czasie jej wydania, a większość rzeczy, które nas zaskakiwały w oryginalnym Tomb Raider, już nie robią wrażenia. Mam na myśli, dlaczego Lara Croft jest tak kształtną postacią, podczas gdy ściany i architektura w grze są takie kwadratowe? Wydaje się być niezgodność w kwestii spójności graficznej. Pod względem dźwięku, Tomb Raider brzmi tak dobrze jak zawsze, nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń w tej dziedzinie. Broń, dialogi i inne efekty są na wysokim poziomie.

Tomb Raider: The Lost Artifact - screenThe Lost Artifact oferuje sześć nowych poziomów do pokonania w poszukiwaniu piątego artefaktu. Ten pakiet prezentuje prawdopodobnie najbardziej unikalne i atmosferyczne poziomy, z których niektóre trzeba zobaczyć, aby uwierzyć. W The Lost Artifact pojawi się także kilka nowych przeciwników, w tym strażnicy doktora Willarda, dzicy wojownicy, latające potwory i mutanty. Będziesz błądzić bezcelowo po ogromnych poziomach, szukając tego nieuchwytnego przycisku lub dodatkowej dźwigni, która pozwoli ci kontynuować przygody. Przeszliśmy już przez niezliczone sequle i kilka pakietów rozszerzeń, a mimo to te same typowe zagadki wciąż się pojawiają. The Lost Artifact byłby o wiele lepszy, gdyby jakość projektowania poziomów była równie wysoka jak zagadki i grafika towarzysząca grze.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 116
2023-05-22 14:11:45
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Zaginiony artefakt.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: