World War III: Black Gold

World War III: Black Gold
Producent i rok wydania:
Reality Pump 2001
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(761.603 MB)

Ocena: ( 9 / 10 )
12345678910

Głosów: 2 Pobrano: 6 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Gra w postaci obrazu płyty CD w formacie BIN/CUE.
World War III: Black Gold to strategia czasu rzeczywistego z futurystycznym motywem. W roku 2015, rezerwy ropy naftowej się wyczerpały. W związku z tym, USA, w imieniu Organizacji Narodów Zjednoczonych, skonfiskowały wszystkie źródła ropy na świecie.
World War III: Black Gold:  World War III: Black Gold:  World War III: Black Gold:  World War III: Black Gold:  World War III: Black Gold:
Kod/Tips: Naciśnij ENTER i wpisz: peace A potem: HereYouAre! - możesz zobaczyć budowle i wojska wroga BeautifulWorld - widzisz całą mapę NobelPrize 1... Więcej >>>

Recenzja - World War III: Black Gold

World War III: Black Gold

"World War III: Black Gold" to strategiczna gra czasu rzeczywistego wydana w 2001 roku przez Reality Pump Studios. Gra toczy się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie świat jest w stanie permanentnej wojny o zasoby ropy naftowej. Oto krótka recenzja tej gry:

Gra oferuje trzy różne kampanie, gdzie gracz dowodzi jedną z trzech nacji (USA, Rosji lub Iraku) i walczy o kontrolę nad zasobami ropy naftowej. Każda nacja ma swoje unikalne jednostki i technologie. Rozgrywka łączy elementy strategiczne i taktyczne, gdzie gracz musi planować, budować bazy, zbierać zasoby, a także prowadzić skomplikowane operacje militarne.

Grafika w grze była zaawansowana jak na tamte czasy, z dobrze odwzorowanymi jednostkami i otoczeniem. Muzyka i dźwięki również wprowadzały w klimat, choć nie były czynnikiem dominującym.

Jednym z minusów gry była jej skomplikowana mechanika i strome uczące się krzywe. Nowi gracze mogą czuć się przytłoczeni liczbą opcji i możliwościami taktycznymi.

Podsumowując, "World War III: Black Gold" to gra strategiczna, która może przyciągnąć miłośników skomplikowanych symulacji wojennych. Jednakże, jej trudność i skomplikowana mechanika mogą odstraszyć nowych graczy. Dla tych, którzy lubią wyzwania i gry z tematyką wojny, może to być ciekawa pozycja.

Zobacz także:
Klasyczny i tani RTS

Autor: ZbysiuGamer
Ocena: 12345 (4) | Głosów: 1 | Odsłon: 684
2023-09-17 15:10:49
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Ranga 4
ason
Ranga: 4
Dołączył:
2022-11-02
2023-10-12 06:56:38

świetna gra!

Strona: 1

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji World War III: Black Gold.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: