Zone 66

Zone 66
Producent i rok wydania:
Renaissance 1993
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(3.568 MB)

Ocena: ( 7 / 10 )
12345678910

Głosów: 4 Pobrano: 6 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Gra zręcznościowa, w której gracz walczy z przeciwnikami w kosmicznym środowisku. Gra oferuje wiele poziomów, różnorodne bronie i możliwość ulepszania statku kosmicznego.
Zone 66: ten i dwa kolejne screeny to intro gry Zone 66:  Zone 66:
Kod/Tips: Gdy zmieniamy bomby mamy dwa dziwne znaki - czerwony i biały. Ten pierwszy daje nam ogromne przyspieszenie, lecz nie chroni przed pociskami... Więcej >>>

Recenzja - Historia gry

Historia gry

W grze Zone 66 wcielamy się w rolę pilota, który właśnie spieszy się na kolację. Wydawałoby się, że to zwykły wieczór, ale wszystko się zmienia w jednej chwili. Nagle naszym oczom ukazuje się makabryczny widok. Bomba atomowa spada na osadę, która jest w zasięgu naszego wzroku. To dzieło nieprzyjaznego mocarstwa, które właśnie rozpoczęło inwazję na ten rejon. W tej tragedii tracimy najbliższych nam ludzi. Nasze serce wypełnia żal, ale jednocześnie w nas rośnie gniew. Decydujemy się na zemstę.

Demolka na ośmiu różnych scenach

W grze Zone 66 będziemy mieli okazję wziąć udział w prawdziwej demolce. Akcja toczy się na osiemnastu różnych scenach, z których każda ma swoje własne umocnienia nieprzyjaciela. Ale nie jesteśmy sami. Nieprzyjacielskie patrole krążą nad naszym terenem, a na ziemi czekają na nas artyleria i naziemne umocnienia. Mamy jednak jeden atut - nasz pojazd jest wyposażony w różnorodne rodzaje broni. Dzięki rakietom i pociskom możemy skutecznie niszczyć sprzęt nieprzyjaciela. Teren, na którym będziemy działać, jest na tyle obszerny, że przejechanie go w całości zajmuje minimum kilkanaście minut. Nie martwcie się, jeśli początkowo nie będziecie znali wszystkich klawiszy. W opcji HELP znajdziecie dokładne informacje na ten temat.

Wyruszamy w drogę - czekają na nas emocje

Przygotujcie się na niezliczone wybuchy i intensywne akcje. W grze Zone 66 naszym celem jest wyeliminowanie wszystkich sił nieprzyjaciela. Nasz pojazd jest naszą bronią, a my musimy go sprawnie prowadzić przez niebezpieczne tereny. Przyciśnijmy gaz prawym palcem, a lewy paluch przygotowany jest na zrzut bomby. Mamy również dwa inne klawisze, które służą nam do skręcania. Cały czas będziemy otoczeni wybuchami, a na naszej drodze stanie wiele przeszkód. Nie martwcie się, jeśli czasami nie będziecie widzieć krwi na ekranie - to wszystko jest palone do popiołu. Jednak na górnym pasku ekranu znajdziecie radar, który wskaże wam rozmieszczenie sił nieprzyjaciela. Musicie ich wyeliminować wszystkich, aby osiągnąć zwycięstwo.

Autor: bobi
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 113
2023-06-30 08:16:03
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Historia gry.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: