Zool 2

Zool 2
Producent i rok wydania:
Gremlin Graphics 1993
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(1.042 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - Zool 2
Zobacz także:
Zool

Ocena: ( 8.33 / 10 )
12345678910

Głosów: 15 Pobrano: 279 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Kontynuacja gry Zool, również gra platformowa, w której gracz kieruje kosmiczną żabą, wykonując zadania na kolejnych poziomach.
Zool 2:  Zool 2:  Zool 2:  Zool 2:
Kod/Tips: Kiedy jesteś na ekranie opcji wciśnij ESC, wpisz PHONEBOOK i znowu wciśnij ESC. W czasie gry: 0 - następna plansza, 3 - plansza... Więcej >>>

Recenzja - Zool i Zooz 2

Zool i Zooz 2

Zool 2W grze Zool 2 kolejny raz siły złego Kroola i jego wspólnika Blokady Umysłu zagrażają. Zool wsparty przez swoją towarzyszkę Zooz stają do walki o ocalenie wszechświata przed nudą.

Jakie nowe i wspaniałe funkcje zostały dodane, aby ta kontynuacja była świetna? Otóż jest nowy tryb dwuosobowy, i oczywiście tym razem Zool może liczyć na pomoc swojej asystentki Zooz. Gra jest od razu grywalna, sterowanie zostało ułatwione, efekty dźwiękowe bardziej groovowe, tła bardziej kolorowe i szczegółowe. Gra jest większa, a każdy poziom wypełniają imponujące grafiki i jasne, pomysłowe duszki, w które można strzelać pociskami, a w przypadku Zooz - biczować!

Wrogowie zmieniają się z poziomu na poziom i są związani z światem, w którym żyją. Na końcu każdego świata czeka trudny strażnik, Blokada Umysłu, który zamienił się w jakieś złe stworzenieodpowiednie do poziomu. Światy zostały pomysłowo nazwane, jak Tooting Common, Bulberry Hill i Snaking Pass. Jest wiele pomieszczeń bonusowych, w których można znaleźć słodkości Chuppa Chups oraz inne bonusy rozsiane po poziomach (musisz zdobyć 99% z nich, aby ukończyć poziom) oraz inne, które pomogą Ci, takie jak tarcze, dodatkowe serca i wiele punktów żyć.

Zool 2

Ninje są również wspierani przez kilka nowych ruchów. Naciśnięcie przycisku ognia podczas, gdy postać jest w powietrzu, spowoduje kręcenie się w powietrzu i skoki w tył, które pomagają wskoczyć na wyższe platformy, do których zwykły skok nie daje rady. Fałszywe podłogi i sufity można przełamać, aby dotrzeć do innych części poziomu.

To właśnie tutaj wybór postaci może mieć znaczenie, ponieważ Zool może przejść tylko przez sufity, a Zooz tylko przez podłogi, co oznacza, że gra może być ukończona różnymi sposobami.

Jednakże, wada gry polega na tym, że zakres opcji nie jest tak zróżnicowana jak w przypadku Zool 1. Są standardowe opcje, których normalnie można się spodziewać w grze platformowej, takie jak poziom trudności, muzyka lub efekty dźwiękowe, ale brakuje fajnych dodatków, które zostały dodane do Zool 1. W Zool 1 można było wybrać rodzaj muzyki, którą chcesz słuchać, od rocka do rave, lub można było wybrać prędkość gry, a także czy chcesz, aby Zool zatrzymał się szybko czy wolno - wszystko to razem sprawiało, że gra wyróżniała się spośród innych gier platformowych. Dodano tryb dwuosobowy, aby dać grze nowy wymiar, ale wydaje się to trochę bezcelowe, ponieważ ty i twoi towarzysze musicie się zmieniać w grze.

Nie ma wątpliwości, że Zool 2 to bardzo dobra gra platformowa. Grafika jest niesamowita, efekty dźwiękowe doskonałe, a gra jest świetnie grywalna.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 37
2023-04-06 16:44:36
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Zool i Zooz 2.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: