adullam

Ranga
Ranga: 1
Dołączył: 2013-06-01
Ostatnio zalogowany: 2018-03-02
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do adullam

Statystyka

Komentarzy:1Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:1
Screen'y:0Posty na forum:9
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:0

Tematy na forum:

Strona: 1,

Commando ninja (Problemy) 2013-06-01 17:48:47
Witam   Jak ustawić opcje aby można było grać w ta gre na klawiaturze?  

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware