akaszek

Ranga
Ranga: 0
Dołączył: 2012-12-24
Ostatnio zalogowany: 2012-12-24
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do akaszek

Statystyka

Komentarzy:1Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:0
Screen'y:0Posty na forum:0
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:0

Komentarze użytkownika

Strona: 1,
Game Boy

Pokémon Red (PL) 2012-12-24 11:31:07

Pokemon to najlepsza seria gier na Game Boy. Polecam każdemu, a w szczególności pokemon Gold.

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware