atemia

Ranga
Ranga: 0
Dołączył: 2017-03-08
Ostatnio zalogowany: 2017-03-14
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do atemia

Statystyka

Komentarzy:0Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:0
Screen'y:0Posty na forum:1
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:0

Posty na forum:

Strona: 1,

Klawiaturaa. (Wszystko inne) 2017-03-08 18:01:23
Proszę o pomoc w do emulatora c64 (CCS64V3.6) nie mogę ustawić sterowania gier aby grać na klawiaturze, przez menu gry przechodzę jeśli są opcje np Y/N ale grać nie mogę żaden klawisz nie działa. W opcjach "Input" ustawione mam tak Control Port 1 - Joystick; Mode Key-Set 1. Czy coś jeszcze trzeba zrobić? Proszę o opis poklei dla totalnego laika.

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware