| Komentarzy: | 0 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 0 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 1 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |
Klawiaturaa. (Wszystko inne) 2017-03-08 18:01:23
Proszę o pomoc w do emulatora c64 (CCS64V3.6) nie mogę ustawić sterowania gier aby grać na klawiaturze, przez menu gry przechodzę jeśli są opcje np Y/N ale grać nie mogę żaden klawisz nie działa. W opcjach "Input" ustawione mam tak Control Port 1 - Joystick; Mode Key-Set 1.
Czy coś jeszcze trzeba zrobić?
Proszę o opis poklei dla totalnego laika.