Ater

Ranga
Ranga: 3
Dołączył: 2007-08-14
Ostatnio zalogowany: 2025-01-16
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do Ater

Statystyka

Komentarzy:6Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:6Tematy na forum:0
Screen'y:2Posty na forum:0
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:4
Tematy w pomocy:0

Komentarze użytkownika

Strona: 1,
Amiga

Pole Walki 2010-08-10 17:43:43

Spedzilem przy tej grze godziny narzynajac z bratem. Moyna spedzic z ta gra duzo czasu dobrze sie bawiac.

PC

Lamborghini American Challenge 2010-07-14 18:14:53

Coś niesamowitego, ta gra była dużym wyzwaniem

PC

Sensible World Of Soccer 2010-06-03 14:29:29

Coś pięknego, czar wspomnień z dzieciństwa i wszystkich porażek w serie A Teraz dopiero zaczynam rozumieć, jak działa ta gra, bo gdy miałem pięć lat nie udawało mi się to ;)

PC

Street Fighter Zero 2009-10-30 19:59:14

Wspomnienia z dzieciństwa, kiedy narzynałem w to z bratem :D

Amiga

Pole Walki 2009-08-18 16:19:34

Tą grę z dzieciństwa zapamiętałem chyba najlepiej. łezka w oku mi się kręciła, kiedy ją w końcu znalazłem ^_^"

PC

Mortal Kombat 2 2008-01-17 18:40:38

Po prostu się popłakałem po pierwszym wygranym pojedynku... Jejciu, przecież ja się na tej gierce wychowałem!

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware