| Komentarzy: | 6 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 6 | Tematy na forum: | 0 |
| Screen'y: | 2 | Posty na forum: | 0 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 4 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

Pole Walki 2010-08-10 17:43:43
Spedzilem przy tej grze godziny narzynajac z bratem. Moyna spedzic z ta gra duzo czasu dobrze sie bawiac.

Sensible World Of Soccer 2010-06-03 14:29:29
Coś pięknego, czar wspomnień z dzieciństwa i wszystkich porażek w serie A Teraz dopiero zaczynam rozumieć, jak działa ta gra, bo gdy miałem pięć lat nie udawało mi się to ;)

Street Fighter Zero 2009-10-30 19:59:14
Wspomnienia z dzieciństwa, kiedy narzynałem w to z bratem :D

Pole Walki 2009-08-18 16:19:34
Tą grę z dzieciństwa zapamiętałem chyba najlepiej. łezka w oku mi się kręciła, kiedy ją w końcu znalazłem ^_^"

Mortal Kombat 2 2008-01-17 18:40:38
Po prostu się popłakałem po pierwszym wygranym pojedynku... Jejciu, przecież ja się na tej gierce wychowałem!