| Komentarzy: | 43 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 4 | Tematy na forum: | 2 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 3 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 19 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

Terranigma 2014-06-03 07:35:27
Grałem i prawie uratowałem ludzi został mi boss kturego nie znalazłem.

Bubble Bobble 2014-06-03 07:32:57
Dobra gierka.Inna grafika ale te same poziomy co są na moim komputerze.

Super Star Wars: The Empire Strikes Back 2014-06-03 07:19:16
Fajna gra.Ale mam niezniszczalność ciągle oprucz kolców.

Super Star Wars: Return of the Jedi 2014-06-03 07:17:47
Ekstra gra.Grałem jeszcze w ,,The empirestrike back''

Power Rangers III 2014-04-29 07:16:52
Prawda -mario-. Żałosna gra.Gorsza od power rangers the move i the fightin edidion.Polecam zagradź w gry napisane na czerwono.

Mega Man & Bass 2014-02-25 08:14:04
Świetna gra, jako Bass można skakać podwójnie, ale jako Mega Man używać mega bustera. Szkoda, że po japońsku lub koreańsku.

Mega Man Soccer 2014-02-25 08:08:07
Dobra gra, ale jak grasz przeciwko SI stale używają super strzałów, co staje się wkurzające.