Bass

Ranga
Ranga: 4
Dołączył: 2014-01-09
Ostatnio zalogowany: 2017-12-17
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do Bass

Statystyka

Komentarzy:43Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:4Tematy na forum:2
Screen'y:0Posty na forum:3
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:19
Tematy w pomocy:0

Komentarze użytkownika

Strona: 1,
Nintendo SNES

Super Bomberman 2014-07-16 08:37:02

Naprawde dobra gra.W boss ostateczny jest trudny.

Nintendo SNES

Asterix & Obelix 2014-06-10 13:52:36

Dobra gra.

Nintendo NES

Megaman VI 2014-06-04 15:29:52

Gra super.Najbardziej mi się podoba Knight Man.

Nintendo NES

Megaman V 2014-06-04 15:25:10

Bardzo dobra gra.

Nintendo NES

Megaman IV 2014-06-04 15:24:14

Super gra.  

Nintendo NES

Megaman II 2014-06-04 15:23:20

Dobra gra.

Nintendo NES

Megaman 2014-06-04 15:22:55

Swietne i Willy robi swój słynny gest.  

Nintendo SNES

Super Mario All-Stars 2014-06-04 15:19:47

Ocenam ją na dziesięć tylko wcisnołem 9 i OK.

Nintendo SNES

Mighty Morphin Power Rangers: The Movie 2014-06-04 15:15:54

Bardzo dobra gra.

PC

Heroes Of Might And Magic (Wersja ISO) 2014-06-03 07:41:43

Dobra gra. Grałem jeszcze w 3 na PC.

Nintendo SNES

Terranigma 2014-06-03 07:35:27

Grałem i prawie uratowałem ludzi został mi boss kturego nie znalazłem.

Amiga

Bubble Bobble 2014-06-03 07:32:57

Dobra gierka.Inna grafika ale te same poziomy co są na moim komputerze.

PC

Bubble Bobble 2014-06-03 07:29:15

Grałem w wersie na płycie.

Nintendo NES

Super Mario Bros 3 2014-06-03 07:26:32

Dobra gra. na SNES doszedłem jedynie do pustynnych poziomów.

Nintendo NES

Super Mario Bros 2 2014-06-03 07:24:09

Grałem na SNES w SUPER MARIO BROS ALL STARS.

Game Boy

Pokemon Silver Version 2014-06-03 07:21:26

Grałem ekstra ale nie przeszedłem.

Nintendo SNES

Super Star Wars: The Empire Strikes Back 2014-06-03 07:19:16

Fajna gra.Ale mam niezniszczalność ciągle oprucz kolców.

Nintendo SNES

Super Star Wars: Return of the Jedi 2014-06-03 07:17:47

Ekstra gra.Grałem jeszcze w ,,The empirestrike back''

Nintendo NES

Dr. Mario 2014-06-02 14:45:40

Bardzo dobra gra.

Nintendo NES

Magic Jewelry 2 2014-06-02 14:41:52

Fajna gierka. Grałem na kartach.

Nintendo SNES

Super Mario World 2: Yoshi's Island 2014-05-30 07:14:39

Super gra Mario z Yoshi'm.

Nintendo NES

Super Mario Bros 2014-05-26 07:23:01

Klasyk. Polecam jeszcze super mario bros 3.

Nintendo SNES

Ultimate Mortal Kombat 3 2014-05-13 08:02:45

Popieram cię -Mario-.

Nintendo SNES

Mega Man VII 2014-05-13 07:56:47

Super gra.  

PC

Mortal Kombat 4 2014-05-10 15:41:19

Dobra gra.

PC

Antarctic Adventure 2014-04-30 19:38:55

Ekstra gra. Klasyk.

Nintendo NES

Power Rangers III 2014-04-29 07:16:52

Prawda -mario-. Żałosna gra.Gorsza od power rangers the move i the fightin edidion.Polecam zagradź w gry napisane na czerwono.

Nintendo NES

Contra 2014-04-25 06:53:07

Super gra z seri Contra.

Nintendo SNES

Super Mario All-Stars 2014-04-24 07:13:04

Bardzo dobra gra.Grałem we wszystkie co tu są !

Nintendo NES

Tetris 2014-04-24 07:11:10

Świetny klasyk.  

Nintendo SNES

The Legend of Zelda: A Link to the Past 2014-04-24 07:09:23

Dobra gra prawie przeszedłem.

Nintendo SNES

Super Mario World 2014-04-24 07:06:24

Dobra gra z seri Super Mario.

Nintendo SNES

Mega Man & Bass 2014-02-25 08:14:04

Świetna gra, jako Bass można skakać podwójnie, ale jako Mega Man używać mega bustera. Szkoda, że po japońsku lub koreańsku.

Nintendo SNES

Mega Man Soccer 2014-02-25 08:08:07

Dobra gra, ale jak grasz przeciwko SI stale używają super strzałów, co staje się wkurzające.

Nintendo SNES

Super Mario Kart 2014-01-12 08:47:54

Super gra, ja dałem radę toadem na 50 cc tylko.

Nintendo NES

Megaman III 2014-01-09 16:20:12

świetna gra

Nintendo NES

The Legend of Zelda (PL) 2014-01-09 16:18:49

Moja ulubiona gra , chociaż grałem w angielską wersję

PC

Super Mario Bros 2014-01-09 16:17:46

Zawsze młody klasyk !

PC

Building Panic 2014-01-09 16:17:04

Zgadzam się z tobą Mario !

Nintendo SNES

Mortal Kombat 2 2014-01-09 16:16:24

Jedna z najlepszych w jakie grałem :)

Nintendo SNES

Mortal Kombat 2014-01-09 16:15:17

Świetna bijatyka!

Nintendo SNES

Mortal Kombat 3 2014-01-09 16:14:49

Super gra !!!

Nintendo SNES

Mighty Morphin Power Rangers: The Fighting Edition 2014-01-09 16:12:35

Bardzo fajna gra !

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware