| Komentarzy: | 0 | Posty w pomocy: | 1 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 0 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 0 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

jak zainstalować i uruchomić? (Gruntz (PL)) 2019-06-10 18:09:14
Mam problem jak niektórzy, dokłądnie gra zainstalwoana x64. Po odpaleniu MENU jest płynne, po wczytaniu mapy niestety gra się zachowuje jakby się zacinała lub miała 10 fps.