| Komentarzy: | 1 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 0 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 0 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

Wings 2012-02-23 18:40:59
Grałem w wiele gier symulatoropodobnych ale jeszcze nie spotkałem lepszej pozycji. Pierwszy raz grałem w nią mając 10 lat teraz mam 25 żonę i syna i znowu zacząłem w nią grać ku ogólnej pogardzie mojej drugiej połówki.