| Komentarzy: | 1 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 0 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 0 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 1 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 1 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

The Settlers II (PL) 2008-07-01 15:57:41
dolanczam sie do poprzednich wypowiedzi :) gierka wymiata :) zaraz sobie w nia zagram :]