DawcaMleka

Ranga
Ranga: 1
Dołączył: 2024-03-08
Ostatnio zalogowany: 2024-03-20
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do DawcaMleka

Statystyka

Komentarzy:1Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:1
Screen'y:0Posty na forum:5
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:1
Tematy w pomocy:0

Tematy na forum:

Strona: 1,

Poszukuje starej gry majac niewiele wiedzy (Poszukiwana...) 2024-03-08 11:21:59
Witam wszystkich. Poszukuje od jakiegos czasu gry z dziecinstwa i szczerze mówiąc juz mi brakuje pomysłów na to jak ją znaleźć dlatego pomyślałem o napisaniu postu tutaj może uda się jednak ją jakoś znaleźć. Odnosnie gry co z Niej pamiętam to była coś w stylu tower defence czy coś w tym stylu jeździło sie takim pociągiem i podpinało różne wagony z działkami...

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware