| Komentarzy: | 0 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 1 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 1 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |
Problem z padami. (Problemy) 2010-01-18 21:56:34
Mam problem z emulatorem do nintendo.Wyskakuje komunikat że nie widzi padów.Co zrobić żeby grać padem w gry nintendo?