depeche71

Ranga
Ranga: 0
Dołączył: 2010-01-14
Ostatnio zalogowany: 2011-09-12
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do depeche71

Statystyka

Komentarzy:0Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:1
Screen'y:0Posty na forum:1
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:0

Tematy na forum:

Strona: 1,

Problem z padami. (Problemy) 2010-01-18 21:56:34
Mam problem z emulatorem do nintendo.Wyskakuje komunikat że nie widzi padów.Co zrobić żeby grać padem w gry nintendo?

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware