| Komentarzy: | 0 | Posty w pomocy: | 1 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 0 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 0 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 1 |

transport... (Transport Tycoon Deluxe) 2007-07-12 16:01:16
no właśnie ja też mam problem z uruchomieniem tej gry, czytałam poprzedni temat, ale problem w tym, że ja raczej nie mam żadnego dosboxa, bo w ogóle nie wiem co to jest :/