Ketoprom

Ranga
Ranga: 0
Dołączył: 2007-07-12
Ostatnio zalogowany: 2007-07-13
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do Ketoprom

Statystyka

Komentarzy:0Posty w pomocy:1
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:0
Screen'y:0Posty na forum:0
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:1

Tematy w pomocy:

Strona: 1,
PC

transport... (Transport Tycoon Deluxe) 2007-07-12 16:01:16

no właśnie ja też mam problem z uruchomieniem tej gry, czytałam poprzedni temat, ale problem w tym, że ja raczej nie mam żadnego dosboxa, bo w ogóle nie wiem co to jest :/

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware