| Komentarzy: | 1 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 0 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 0 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

Dyna Blaster 2006-11-04 14:36:21
naprawdę fajna gierka na każdą okazję, mozna się powyżywać jak się ma zły humor oraz pośmiać przy dobrym :))