miszlon

Ranga
Ranga: 0
Dołączył: 2018-04-25
Ostatnio zalogowany: 2020-10-22
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do miszlon

Statystyka

Komentarzy:0Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:1
Screen'y:0Posty na forum:2
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:0

Tematy na forum:

Strona: 1,

Stare gra strategiczna (Stare Gry) 2018-04-25 15:32:44
Szukam dwóch starych gier strategicznych, ale nie pamiętam zbyt wiele szczegółów. W gry grałem w latach 2001-2008 bo chodziłem wtedy do szkoły podstawowej. 1) Pierwsza gra - kojarzę, że była z motywami japońskimi, strategiczna, w miarę duże i kolorowe wszystkie budynki i jednostki. Jednostki ulepszało się poprzez wejście danej jednostki do odpowiedniego budynku i wtedy...

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware