| Komentarzy: | 0 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 1 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 2 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |
Stare gra strategiczna (Stare Gry) 2018-04-25 15:32:44
Szukam dwóch starych gier strategicznych, ale nie pamiętam zbyt wiele szczegółów.
W gry grałem w latach 2001-2008 bo chodziłem wtedy do szkoły podstawowej.
1) Pierwsza gra - kojarzę, że była z motywami japońskimi, strategiczna, w miarę duże i kolorowe wszystkie budynki i jednostki. Jednostki ulepszało się poprzez wejście danej jednostki do odpowiedniego budynku i wtedy...