mpipiak

Ranga
Ranga: 0
Dołączył: 2010-10-13
Ostatnio zalogowany: 2024-03-03
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do mpipiak

Statystyka

Komentarzy:0Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:0
Screen'y:0Posty na forum:0
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:1

Tematy w pomocy:

Strona: 1,
Amiga

włożenie dyskietki (Sensible World of Soccer '95/'96) 2010-10-13 22:09:45

Podczas uruchamiania pojawia się na ekranie dyskietka, a gra składa się tylko z jednego pliku. Co można z tym zrobić?  

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware