| Komentarzy: | 0 | Posty w pomocy: | 1 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 0 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 0 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 1 |

Problem (Skoki Narciarskie 2005) 2024-11-28 23:21:59
Oki działa :) Tylko mam problem teraz znowu taki, że po każdym konkursie w karierze wywala z gry. Co ciekawe po skokach treningowych nie wywala. Można prosić o pomoc w tym temacie?