| Komentarzy: | 0 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 0 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 1 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |
poszukuje ekonomicznej gry tekstowej (Commodore 64) 2012-06-19 06:29:39
mi sie cos z chlebem kojazy tak jak w nicku moim. a tez chetnie zagral bym w ta gierke, jeszcze za dzieciaka z bracmi gralismy... ehh to byly czasy
oil pumpernikiel?
oil pumpernykel?
oil pumpermykel ?
oil pumper mykel ?
jak ktos da rade zgrac z kasety to moge poszukac w piwnicy