| Komentarzy: | 1 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 0 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 0 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

MDK 2007-01-17 16:51:48
Grałem w MDK kilka lat temu! nie wiedziałem że to już na tyle antyk że go tu dano! ta Gra 3d jest Świetna! Obcy niszczą ziemie ai trzeba ją uratować, kilkanaście plansz GORĄCO POLECAM. Pamietam scenę jak l labolatorium prowadzono badania na krowie... Grafika Nie jest zła!