triberedeye

Ranga
Ranga: 0
Dołączył: 2007-01-16
Ostatnio zalogowany: 2007-01-29
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do triberedeye

Statystyka

Komentarzy:1Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:0
Screen'y:0Posty na forum:0
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:0

Komentarze użytkownika

Strona: 1,
PC

MDK 2007-01-17 16:51:48

Grałem w MDK kilka lat temu! nie wiedziałem że to już na tyle antyk że go tu dano! ta Gra 3d jest Świetna! Obcy niszczą ziemie ai trzeba ją uratować, kilkanaście plansz GORĄCO POLECAM. Pamietam scenę jak l labolatorium prowadzono badania na krowie... Grafika Nie jest zła!

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware