| Komentarzy: | 5 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 0 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 0 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 14 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

Tzar: Ciężar Korony 2018-02-07 04:08:33
Jedna z najlepszych strategii, chętnie do niej powrócę po latach

Monster Bash 2018-02-07 02:38:28
Kolejna gra z dzieciństwa, jedna z lepszych. Łezka się w oku kręci.

Might and Magic VI: The Mandate of Heaven 2018-02-07 02:34:16
Jedna z moich ulubionych gier w tym stylu, chociaż do części VII i VIII wracałem trochę częściej.

Jazz Jackrabbit 2: The Secret Files 2018-02-07 01:56:07
Zawsze chętnie wracałem do tej, jak i innych części JJ. Jedna z najlepszych platformówek ever, a jak ktoś narzeka, że za krótka, to niech pogra w pozostałe xD

Woodruff and The Schnibble of Azimuth (PL) 2015-04-16 12:45:11
Pamiętam, jak w to kiedyś grałem, łezka się w oku kręci :D Niesamowity humor, pokręcona fabuła - to co w przygodówkach do mnie trafia