wositelec1

Ranga
Ranga: 4
Dołączył: 2020-11-27
Ostatnio zalogowany: 2026-05-04
Status: Użytkownik
Wyślij wiadomość do wositelec1

Statystyka

Komentarzy:1Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:11
Screen'y:0Posty na forum:55
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:0

Posty na forum:

Strona: < 1, 2,

Dwie stare gry (Poszukiwana...) 2021-02-13 13:34:19
Bardzo dziękuję za pomoc. Numer 2 to oczywiście "Monkey Brains" :-) 

Dwie stare gry (Poszukiwana...) 2021-02-13 09:20:31
Możliwe, że to ta gra, ale się upewnię. Co do numeru 1 to już znalazłem i jest to "Marble Drop". 

Bijatyka na pulpicie (Poszukiwana...) 2021-02-11 08:55:40
Podobne do "Revenge of the Toys", ale tam są inne postacie. Rozwalało się różne rzeczy.

Szukam 4 gier od kilku lat! :( (Poszukiwana...) 2020-11-27 08:58:45
2 - Może "Alien Rampage" ? 

Stara gierka (Poszukiwana...) 2020-11-27 08:55:48
Sam się zastanawiam co to mogło być. Może "Troy 2000", ale tam nie ma lasu.

Strona: < 1, 2,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware