| Komentarzy: | 1 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 11 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 55 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |
Szukam tytułu starej gry ala Hotline Miami (Poszukiwana...) 2026-05-04 07:01:29
Może któraś z tych?
Assault trooper
Arnie 2 (na Amigę i PC)
Doors kickers?
Endless War - ktoś mi podał jako flashową grę, ale wątpię.
Szukam nietypowej gry 3D (Stare Gry) 2026-04-11 07:27:59
Dziękuję i wzajemnie. Ważne, że się udało znaleźć :-)
Szukam nietypowej gry 3D (Stare Gry) 2026-04-09 09:38:28
Wygląda na to, że na pewnej grupie FB ktoś mi pomógł i jest to "Billy Blade and the Temple of Time". Pasuje bardziej niż ten mój Alladyn. :-)
Szukam nietypowej gry 3D (Stare Gry) 2026-04-08 12:47:55
A może Aladdin Nasira's Revenge? (było też wydane po polsku jako "Alladyn: Zemsta Nasiry".
Na pewno są jakieś umięśnione dżiny i szkielety z mieczami. Ale cała reszta nie do końca pasuje, jeśli piszesz o różnych lokalizacjach, bo tych neadertalczyków nie kojarzę kompletnie.
Nikt nie może pomóc… (Poszukiwana...) 2026-01-26 14:31:19
Kojarzę podobny schemat rozgrywki w "Arcade America", ale tam raczej była tylko proca.
Jeszcze było "Alien Rampage", ale tam z kolei szło się od lewej do prawej głównie i czasem się kawałek wracało. Na pewno były jakieś mrówki, ale wątpię, że to poszukiwany tytuł.
Poszukiwania gry (Poszukiwana...) 2025-12-15 08:29:48
A może "Alien Rampage"?
Pierwsza gra bez pikselozy (Stare Gry) 2025-11-20 14:56:34
Szczerze to nie wiedziałem o tym klawiszu z Quake'a i pierwsze o tym słyszę. Co do MDK, to też nie znajduję w internecie informacji o tym przybliżaniu obiektów, ale może dziś już mało kto pamięta o tym fakcie.
Szukam tytulu gry! (Poszukiwana...) 2025-10-21 16:17:38
Z.A.R. (1998) ? Tyle że to też stara gra.
Gra o smoku i kameleonie (Poszukiwana...) 2025-09-07 08:33:52
Może tak być, musiałbym to sprawdzić. Ciekawe czy będzie łatwo znaleźć.
Stara gra platformowa o dinozaurze i owoce (Poszukiwana...) 2025-09-02 19:19:23
Gex to nie jest na pewno, ale dziękuję za sugestię. Ten Poharex bardziej by pasował, ale musiałbym sprawdzić.
Niebieska kulka uciekająca z zamku (Poszukiwana...) 2025-07-14 14:35:27
Wiem, że stary post, ale jestem prawie pewny, że chodzi o "Clone" z 1997 r.
https://www.mobygames.com/game/217541/clone/
(KUPIĘ) Ramon's Spell - jakakolwiek wersja (Giełda) 2025-03-28 15:49:16
Ogłoszenie nieaktualne - kupiłem jakiś czas temu. Mam wersję z CD-Action oraz wersję big box :-)
Poszukiwane dwie gry (Poszukiwana...) 2024-10-21 10:26:55
Pierwsza to może "Road Wage"?
Druga to może "Corsairs: Conquest at Sea" ?
Kupię Stare Polskie / Zagraniczne Gry na PC (Giełda) 2024-10-08 16:47:18
Mam tylko "Clash" w wydaniu Optimus Pascal bez czasopisma oraz "Przeklęta Ziemia" w zwykłym opakowaniu zastępczym. Ile byś za to proponował?
Ogólnie przygotuję listę wszystkich gier, które mam i wrzucę jako osobny temat :-)
Zaginione tytuły filmów (Wszystko inne) 2024-03-20 09:16:23
Odświeżam po blisko 3 latach.
1) Nadal nie mam pewności, ale to nie "Guard", bo zbyt nowe.
2) To "Potwór z bagien" - serial z lat 90. i odcinek "An eye for an eye".
3) Być może serial "24 godziny" i sezon 1, ale nie namierzyłem dokładnie. Na pewno nie było to typowe więzienie, mogłem pomieszać fakty.
4) Tu raczej za mało...
Poszukuje starej gry majac niewiele wiedzy (Poszukiwana...) 2024-03-10 19:08:51
Faktycznie mało informacji, ale trochę mi to pachnie "Arcade America", bo było dołączone na płycie razem z grą "Ace Ventura" i kojarzę to jako swoistą minigrę.
Poszukuje starej gry majac niewiele wiedzy (Poszukiwana...) 2024-03-08 13:08:03
Może "Locoland" ?
"Gracz musi oczywiście wziąć pod uwagę to, że lokomotywa ma określoną moc. Im większą liczbę wagonów do niej podczepimy, tym wolniej będzie się poruszała. Same wagony można oczywiście odczepiać, na przykład w celu pilnowania danego segmentu planszy. Kolejny istotny element to obecność dwóch typów budynków – fabryki i stacji...
szukam gry (Poszukiwana...) 2024-03-08 12:22:59
Może to "Guimo" ? Brzmi trochę podobnie.
Zapomniałem nazwy gry (Poszukiwana...) 2023-10-28 21:54:07
Road Wage ?
Wieloletnie poszukiwania może znajdą tu swój finał (Poszukiwana...) 2023-09-09 13:50:44
Co do nr 1, to grałem w Hornado oraz Intensity XS w tym czasie, ale raczej nie pasuje.
Wieloletnie poszukiwania może znajdą tu swój finał (Poszukiwana...) 2023-09-09 13:35:24
Dwójkę miałem na końcu języka, ale już znalazłem i to na pewno Cyril Cyberpunk.
Zagubione fragmenty zwierciadła gra z dzieciństwa (Poszukiwana...) 2023-08-10 15:53:25
Ktoś już na innym forum odpowiedział, że to "Tymoteusz" - piszę tutaj, gdyby ktoś też szukał :-)
Zagubione fragmenty zwierciadła gra z dzieciństwa (Poszukiwana...) 2023-08-08 09:53:02
Znalazłem jakąś grę "The Coveted Mirror (1983)"
MobyGames
https://www.mobygames.com › game › the-cove
Niestety wygląda na starszą i nie wiem, czy o to chodzi.
Stary RPG/Przygodówka (Poszukiwana...) 2021-09-03 06:58:15
Znalazłem informację, że może być to "Quest for Glory", jest nawet kilka części.
RTS z dzieciństwa (Poszukiwana...) 2021-08-31 06:45:43
@azilus - Wpisałem coś takiego: "rts old tanks robot reddit" (bez cudzysłowu) i się znalazło. Nie grałem w tą grę, więc sam bym nie trafił. Ale w tamtym czasie była moda na te czołgi i dwunożne roboty w grach.
Miło mi, że poprawiłem Ci humor :-D
RTS z dzieciństwa (Poszukiwana...) 2021-08-30 21:53:09
Sprawdziłem na zagranicznym forum i ktoś czegoś podobnego szukał. Udzielono mu różnych odpowiedzi.To może być "State of War".
RTS z dzieciństwa (Poszukiwana...) 2021-08-30 07:00:44
Jeżeli nie jest to żaden "Earth 2140" czy "Earth 2150", to trochę dziwne. Może zatem coś mniej znanego to było. Część jednostek przypomina te z "Dark Colony", ale to przejmowanie budynków nie pasuje mi. Będziemy szukali dalej.
Bo "Dark Colony" też miał te dwunożne roboty i czołgi "z moździerzem". Było jeszcze "Total...
RTS z dzieciństwa (Poszukiwana...) 2021-08-29 08:45:59
Według mnie, ten opis bardzo przypomina "Earth 2140". Były tam jednostki podobne do tych, co opisałeś i te rysunki też schematycznie to dobrze naśladują. Była również jednostka, zwana Goliat. Sprawdź dobrze, bo to prawie na pewno ta gra.
Chłopiec w opuszczonym domu (Poszukiwana...) 2021-08-20 22:18:22
Brzmi trochę jak "Little Big Adventure", ale to chyba zbyt proste. Jak stara jest ta gra i jaki to był rodzaj gry?
Poszukuję gry wyścigowej (Poszukiwana...) 2021-08-06 07:44:00
Inne możliwości:
"Road Wars"
"Destruction Derby"
To wszystko są dalekie strzały. Pamiętasz coś jeszcze z tej gry? Na jakims Windowsie w nią grałeś?
Poszukuję gry wyścigowej (Poszukiwana...) 2021-08-04 20:36:16
To może "Death Rally" ?
Stary RPG/Przygodówka (Poszukiwana...) 2021-08-04 07:33:25
Podbijam, bo sam jestem ciekawy, co to mogło być.
Szukam gierki wagoniki (Poszukiwana...) 2021-08-04 07:23:20
"Tito Mine Car Racing" może ?
Gra zwiazana z pociagami, strategiczna. (Poszukiwana...) 2021-08-04 07:19:50
Sprawdź taką grę "Wild West Tycoon", jest z 2003 r.
POSZUKUJE Gra ludziki młotki:) (Poszukiwana...) 2021-08-04 06:34:16
Może "Trash It" (1997). Nie grałem, ale na MobyGames ktoś opisał coś podobnego.
http://www.abandonia.com/vbullet/archive/index.php/t-14369.html
Poszukiwanie gry z postacią małego chłopca (Poszukiwana...) 2021-08-04 06:30:28
Może coś w stylu "Skaut Kwatermaster" (1995) ?
Poszukuję gry wyścigowej (Poszukiwana...) 2021-08-04 06:28:18
Może "Road Wage" ?
Poszukiwania starej gry platformowej (Poszukiwana...) 2021-06-09 21:46:55
Wiem,że to zabrzmi dziwnie, ale mnie ten opis przypomina bardzo znaną grę. Chodzi o "Croc: Legend of the Gobbos"
Poszukiwania starej gry platformowej (Poszukiwana...) 2021-06-09 19:55:49
Z jaszczurem pasuje mi tylko "Gex" albo "Troy 2000", ale cała reszta nie pasuje.
Stara strategia fantasy (Poszukiwana...) 2021-06-08 15:49:10
Może "Lords of Magic" ? Było tam jakieś zaklęcie "Meteor Shower" i cała gama różnych stworów.
Stara Gra PC (Stare Gry) 2021-05-26 09:25:00
Wonder Boy: The Dragon's Trap ?
Stara Gra PC (Stare Gry) 2021-05-22 06:47:18
Może "Gex" ?
https://www.mobygames.com/game/gex
Pamiętam też, że w pierwszej części "Jazz Jackrabbit" bossem był wielki królik.
Szukam starej gry na PC (Stare Gry) 2021-03-26 06:30:46
@DBX - Może chodzi Ci o "Lords of Magic" ?
Strona o wiatrakach. (Wszystko inne) 2021-03-18 07:37:35
Witam,
Jeżeli jest potrzeba, to chętnie pomógłbym w rozbudowie strony, można zrobić dużo lepszy layout. Mam zaprzyjaźnionego webmastera.
Szukam starej gry na PC (Stare Gry) 2021-03-17 06:43:49
Może "Pyramid: Challenge of the Pharaoh's Dream" albo "Secrets of the Pyramids" ?
Zaginione tytuły filmów (Wszystko inne) 2021-03-09 22:19:44
Boba Fett, masz chyba rację. "Zabójczą Broń" bym odrzucił, ale to chyba będzie to "Następne 48 godzin", a dialog był kwestią tłumaczenia po prostu. Obejrzę sobie kiedyś dla przypomnienia.
Zaginione tytuły filmów (Wszystko inne) 2021-03-07 15:26:59
Znalazłem informację, że Twój film to może być "Śmiercionośny ładunek" (ang. "Rage") z 1972 r. Ale na 100% pewny nie jestem.
Zaginione tytuły filmów (Wszystko inne) 2021-03-07 08:39:26
Dzięki za odpowiedź. Niestety nie kojarzę Twojego filmu. Wygląda na jakieś niszowe kino, popularne w latach 80. i 90. Ale skoro mówisz, że to lata 70. to będzie jeszcze trudniej - nie znam aż tak dużo filmów z tamtego okresu, ale może ktoś skojarzy.
Znajoma melodia (Wszystko inne) 2021-02-24 08:35:02
Dzięki za utwór Jay Z, ale to niestety nie to. Tamto było bardziej melodyjne.
Bijatyka na pulpicie (Poszukiwana...) 2021-02-19 18:48:06
Nie wiem, z jakiej dokładnie płyty. Chyba nawet tą płytkę gdzieś mam i to było z CD-Actionu bodajże. Tak na 100% pewny nie jestem. Sam tego się kiedyś solidnie naszukałem. Nie sądziłem, że mają jakieś "Monster Factory" jeszcze :-)