Witajcie. Mam pytanie, mianowicie chodzi o to że nie mogę sobię poradzić z ustawieniem na klawiature, w ogóle nie działa. nie mogę grać na klawiaturze na tych emulatorach? Bo w opcjach emulatora nie znalazłem problemu.
Wiesz kolego, wydaje mi się, że nie powinno być żadnych problemów.
Sprawdziałeś w zsnesw151 zakładkę "input" ? U mnie klawiatura działa normalnie. Tylko trzeba ustawić tam klawisze.
Wybacz Nexus, masz racje. No to tak Windows 8 , laptop Samsung XE700T1C, Emulatory :
-zsnesw151
-snes9xa
My to już chyba jesteśmy tu uważani za wróżów i wróżki. Tyle razy piszemy: PODAWAĆ NA JAKIM KOMPUTERZE GRAŁO SIĘ W GRĘ, ALBO O JAKI EMULATOR CHODZI!!!
.
Których emulatorach?