Forum

Ranga 1
telkier
Ranga: 1
Dołączył:
2015-11-09
Klawiaturaa.

Witajcie. Mam pytanie, mianowicie chodzi o to że nie mogę sobię poradzić z ustawieniem na klawiature, w ogóle nie działa. nie mogę grać na klawiaturze na tych emulatorach? Bo w opcjach emulatora nie znalazłem problemu.


2015-11-09 22:23:03

Odpowiedzi:

Ranga 10
-Mario-
Ranga: 10
Dołączył:
2012-06-20
2015-11-11 10:16:44

Wiesz kolego, wydaje mi się, że nie powinno być żadnych problemów.

Sprawdziałeś w zsnesw151 zakładkę "input" ? U mnie klawiatura działa normalnie. Tylko trzeba ustawić tam klawisze.

Ranga 1
telkier
Ranga: 1
Dołączył:
2015-11-09
2015-11-11 02:03:51

Wybacz Nexus, masz racje. No to tak Windows 8 , laptop Samsung XE700T1C, Emulatory :
-zsnesw151
-snes9xa

Ranga 5
Nexus2001
Ranga: 5
Dołączył:
2014-06-08
2015-11-10 21:29:40

My to już chyba jesteśmy tu uważani za wróżów i wróżki. Tyle razy piszemy: PODAWAĆ NA JAKIM KOMPUTERZE GRAŁO SIĘ W GRĘ, ALBO O JAKI EMULATOR CHODZI!!!

Ranga 5
Nexus2001
Ranga: 5
Dołączył:
2014-06-08
2015-11-10 21:29:28

.

Ranga 10
-Mario-
Ranga: 10
Dołączył:
2012-06-20
2015-11-10 06:45:26

Których emulatorach?

< 1, 2,

Dodaj nowy post


Zaloguj się, aby dodać swój post na forum!
Nie masz konta? załóż je!
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware