Ocena: ( 9.07 / 10 )
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Głosów: 15 Pobrano: 242 razy.
Kurna się zagrywałem w podstawówce, kumpel mi pożyczył z jakiejś gazetki płytke
gra miała już wtedy jakieś 5 lat. I nie mogłem uwierzyć jaka grafika itp :D.
Ogólnie miałem komputer z 1998 roku haha :P
to był compaq presario przywieziony z USA wogólę xD
myślałem ,że mam mega sprzęt w domu ale w 2003 i 4 roku był już mocno przestarzały
miał jakieś 64 mb ram i kartę grafiki 8mb :D a Dysk to był ze 32 gb chyba heh dziś to fajnie się wspomina :D
Następca C1 i C sp. Świetna gra.
juz nie tak dobra jak pierszy carmageddoin ale tez mozna sie pobawic
Świetna, choć o wiele bardziej podobała mi się część pierwsza. Właśnie gram w mod Carma 2 Advanced - polecam.
Po dziś śnią mi się krzyki ludzi z Carmageddona i odgłos mielenia mięska :D
To była moja ulubiona gra z dzieciństwa.Siedziałem przy niej kilka godzin dziennie bo nie umiałem przejść poziomu Hard Core w 8 Grupie wyścigów.![]()
Jedyna gra wyścigowa przy której spędziłem tyle czasu. Zawsze konczyłem wyścig rozwalając samochody przeciwników. Szkoda że TDR2000 był takim gniotem i seria się skończyła.
Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat gry Carmageddon 2: Carpocalypse Now.
Komentarze typu "Jak uruchomić grę?", "Gra nie działa" lub nie na temat zostaną usunięte!
O problemach z grą można pisać na forum i w dziale pomocy gry!