Graficznie lepsza od jedynki, ale sama gra wg mnie nieco gorsza. Mimo wszystko warta zagrania :).
Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat gry Exhaust Heat II: F1 Driver e no Kiseki.
Komentarze typu "Jak uruchomić grę?", "Gra nie działa" lub nie na temat zostaną usunięte!
O problemach z grą można pisać na forum i w dziale pomocy gry!