Ocena: ( 9.82 / 10 )
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Głosów: 17 Pobrano: 422 razy.
WITAM WYPAKOWAŁEM ZAINSTALOWAŁEM GRE WYPAKOWAŁEM PLIKI ALE KIEDY KLIKAM IKONKE WYSKAKUJE KOMUNIKAT ŻE POTRZEBA PŁYTY , NIE WIEM ROBIE COŚ ŻŁE ..
Jak to? Musisz mieć chociażby ten jeden napęd wirtualny aby zamontować obraz ISO jako CD. Czy też wypakowałeś plik ISO? Bo jak tak, to nic dziwnego że gra żąda CD. Musisz znaleść program do emulacji CDROMU i tam zamontować plik ISO.
patch nie chce się otworzyć a napędów nie mam wcale ale pytanie czy na widows 10 ta gra w ogóle pójdzie , jeśli tak to coś robie zle , no nic chyba nie uda mi się tego ogarnąć ale wielkie dzięki za pomoc
Spróbuj użyć tego patch'a. KLIKNIJ!
Ja nie mam żadnych problemów z CD, a gra działa odrazu po zainstalowaniu. Może masz wiele CDromów w pc w tym wirtualne? Możesz spróbować aby ten w krórym jest CD z grą zmienić literę, tak aby był pierwszy.