Mam problem z uruchomieniem tej gry plis pomożecie ?????????
Ta gra wymaga gry Duke Nukem 3D, ściągnij więc ją i wypakuj. Następnie wypakuj grę Starship Troopers i wszystkie pliki przenieść do głównego katalogu gry Duke Nukem 3D tam gdzie go wypakowałeś. Następnie w DosBox odpalasz plik DOSSETUP.BAT (po prostu przeciągnij go na ikonkę DosBoxa). Potem wybierasz 1. Install Starship Troopers TC for Duke Nukem v1.3D i instalujesz (podczas instalacji kilka razy wciśnij CTRL+F12 aby przyspieszyć). Potem zostaniesz przeniesiony do konfiguracji karty - wybierasz Sound Blaster. I tyle. Póżniej zawsze jak chcesz włączyć gierkę odpalasz DOSSETUP.BAT.
Tylko szkoda że po angielsku
Ale o co ci chodzi? Przecież w info jest wszystko napisane (plik READ1ST.TXT).