Starship Troopers TC

Starship Troopers TC
Producent i rok wydania:
Bgame Productions CEO 2000
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(19.971 MB)
Zobacz także:
Duke Caribbean: Life's A BeachDuke it out in D.C.Duke Nukem 3DDuke: Nuclear WinterLameDukeDuke Nukem 3D: Atomic EditionDuke Nukem 2Duke NukemDuke!ZONE IIDuke Nukem's Penthouse ParadiseDuke Nukem: Manhattan ProjectDave GnukemDuke Nukem ZZTDuke Nukem 3D Atomic Edition PlusDuke Nukem: Waiting For ForeverBorg NukemBalls of SteelDuke Nukem 64Duke Nukem 3D (PL)Duke Nukem: Endangered Species

Ocena: ( 9 / 10 )
12345678910

Głosów: 9 Pobrano: 93 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Total Conversion do Duke Nukem 3D. Instrukcja instalacji w pliku READ1ST.TXT.
Starship Troopers TC:  Starship Troopers TC:  Starship Troopers TC:  Starship Troopers TC:  Starship Troopers TC:
Kod/Tips: Zwracam uwagę na atomową bazook , bo niszczy wrogów i waszych towarzyszy broni. To wasi kumple, więc ostrożnie ;-D. Więcej >>>

Recenzja - Gwiezdni żołnierze w DN3D

Gwiezdni żołnierze w DN3D

Starship Troopers TCStarship Troopers TC to modyfikacja gry Duke Nukem 3D stworzona przez grupę fanów, która przekształca oryginalną grę w grę osadzoną w świecie filmu Starship Troopers. Mod oferuje nowe mapy, przeciwników, bronie, muzykę i efekty dźwiękowe, co pozwala graczom wcielić się w rolę bohaterów filmu i walczyć przeciwko kosmicznym owadom.

Gra składa się z misji, w których gracz musi wykonywać różne zadania, takie jak ochrona baz, eskortowanie jednostek i eliminowanie wrogów. W trakcie gry gracz może zdobywać punkty doświadczenia i awansować na kolejne poziomy, co pozwala na odblokowanie nowych umiejętności i uzbrojenia.

Starship Troopers TC oferuje również tryb gry wieloosobowej, w którym gracze mogą walczyć ze sobą lub przeciwko sobie w różnych trybach, takich jak Deathmatch czy Capture the Flag. Gra to ciekawa modyfikacja, która pozwala fanom gry Duke Nukem 3D na odkrycie nowych przygód w świecie filmu Starship Troopers.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 37
2023-04-05 15:11:40
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Gwiezdni żołnierze w DN3D.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: