Ocena: ( 9.57 / 10 )
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Głosów: 7 Pobrano: 76 razy.
Mam problem z zapisaniem gry. Za każdym razem gdy chcę zapisać grę pojawia mi się bład i nie da sie utworzyć save'a.
U mnie działa bez problemu, może uruchom grę jako Administrator?
A jaki błąd Ci wyswietla?
pobrałem ten patch 1.1 i dalej ten sam problem :/
Spróbuj zastosować Patch 1.1 do gry -> https://stare.e-gry.net/dodatki/the-sims