Ufo: Enemy Unknown

Ufo: Enemy Unknown
Producent i rok wydania:
Microprose Software, Inc., Mythos Games Ltd. 1993
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(3.805 MB)
Gra także w wersji:
Commodore 64 - Ufo: Enemy UnknownAmiga - Ufo: Enemy Unknown
Zobacz także:
Ufo: Terror from the Deep (PL)X-Com: ApocalypseUfo 2000Em@il Games: X-COMX-COM: InterceptorX-COM: Enforcer

Ocena: ( 8.88 / 10 )
12345678910

Głosów: 49 Pobrano: 667 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: X-COM: UFO Defense
UFO ENEMY UNKNOWN - UFO ENEMY UNKNOWN znane także jako X-COM jest grą strategiczną, w której naszym zadaniem jest powstrzymanie inwazji obcych na ziemię. Zaczynamy od wybudowania bazy gdzieś na globie. Na początek dostajemy 3 samoloty: 2 przechwytujące i jeden lądownik z załogą. Baza wyposażona jest w fabrykę, laboratorium, radar, jednostki obronne itp. Każdego miesiąca otrzymujemy fundusze z poszczególnych kontynentów , zalężą one intensywności twoich działań na danym obszarze. W miarę... Więcej >>>
Inne: Ufole | Więcej >>>
Ufo: Enemy Unknown:  Ufo: Enemy Unknown:  Ufo: Enemy Unknown:  Ufo: Enemy Unknown:  Ufo: Enemy Unknown:
Kod/Tips: Wersja gry z serwisu to "UFO Gold", która nie tylko ma patch poprawiający działanie pod Win9x, ale też robi inne poprawki. Niędzy... Więcej >>>

Pomoc - Teleporty

Ranga 7
ragen
Ranga: 7
Dołączył:
2010-05-08

Teleporty

W niektórych misjach taktycznych pojawia się zupelnie inny statek Obcych, a raczej statki zamknięte od zewnątrz, do których można wejść tylko za pomocą teleportu umiejscowionego pomiędzy tymi mniejszymi statkami. Jak należy korzystać z niego, aby wejść do środka statków?


2013-11-09 15:41:36
Odpowiedzi:
Ranga 0
Narayan
Ranga: 0
Dołączył:
2013-11-02
2013-11-11 11:49:42

ragen , tobie pewnie chodzi o statek obcych Very Large (największy ze wszystkich) na 1 poziomie operacyjnym czyli na tym na który schodzisz z transportowca widać 4-y podstawy UFA każda w postaci chyba szeciokąta i w każdej jest silnik a pośrodku między nimi jest wejście do windy (Ty na to teleport mówisz) w kształcie kwadrata 3na3 on się otwierają 2-ch stron poprostu najedź strałka do środka tego kwadrata pryciśnij i twój żołnież sam tam wlezie i tyle.

Ranga 7
ragen
Ranga: 7
Dołączył:
2010-05-08
2013-11-09 17:42:35

Znaczy - statki zamknięte od wewnątrz :)

Strona: 1

Dodaj post

Zaloguj się, aby odpowiedzieć na post!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: