Ocena: ( 8.88 / 10 )
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Głosów: 49 Pobrano: 667 razy.
W niektórych misjach taktycznych pojawia się zupelnie inny statek Obcych, a raczej statki zamknięte od zewnątrz, do których można wejść tylko za pomocą teleportu umiejscowionego pomiędzy tymi mniejszymi statkami. Jak należy korzystać z niego, aby wejść do środka statków?
ragen , tobie pewnie chodzi o statek obcych Very Large (największy ze wszystkich) na 1 poziomie operacyjnym czyli na tym na który schodzisz z transportowca widać 4-y podstawy UFA każda w postaci chyba szeciokąta i w każdej jest silnik a pośrodku między nimi jest wejście do windy (Ty na to teleport mówisz) w kształcie kwadrata 3na3 on się otwierają 2-ch stron poprostu najedź strałka do środka tego kwadrata pryciśnij i twój żołnież sam tam wlezie i tyle.
Znaczy - statki zamknięte od wewnątrz :)