A320 Airbus

A320 Airbus
Producent i rok wydania:
Thalion Software 1992
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(0.305 MB)
Gra także w wersji:
Amiga - A320 AirbusAtari ST - A320 Airbus

Ocena: ( 7 / 10 )
12345678910

Głosów: 11 Pobrano: 191 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Gra symulacyjna, w której gracz kontroluje samolot pasażerski i wykonuje różne loty.
A320 Airbus:  A320 Airbus:  A320 Airbus:

Recenzja - Airbus

Airbus

A320 Airbus to symulator pasażerskiego niemieckiego samolotu Airbus, wydany dla platformy DOS. Gra została opracowana we współpracy z największymi niemieckimi liniami lotniczymi.

Opisywanie tej gry jest bardzo trudne. W porównaniu z nią wszystkie inne symulatory samolotów po zetknięciu się z tym "cudem" zaczynają wydawać się jakimiś dziecięcymi zabawkami. Zaczynamy chociażby od faktu, że tu deska rozdzielcza zajmuje dwie trzecie ekranu, będąc dokładną kopią rzeczywistej deski rozdzielczej rzeczywistego Airbusa! Więc nie dziw się, jeśli nawet na start potrzeba bardzo dużo czasu.

Na początku nie można od razu latać z pasażerami na pokładzie. Trzeba przejść wiele szkoleń, które prawdopodobnie stanowią najprzyjemniejszą część gry, ponieważ są przedstawione nie jako kabina samolotu z widokiem z pierwszej osoby, ale jako dobrze animowane obrazy gabinetu instruktora i samego instruktora. Warto zauważyć, że przed każdym lotem jest długa i również dobrze animowana odprawa, podczas której pokazują kurs przyszłego lotu i inne potrzebne rzeczy (na pewno tak, jak w rzeczywistości).

Grafika, szczególnie biorąc pod uwagę gatunek, jest bardziej niż sympatyczna, ale nie ratuje gry - obiektywnie jest ona po prostu fenomenalnie trudna, zdecydowanie jednym z najtrudniejszych starych symulatorów, jeśli nie najtrudniejszym. Może być odpowiednia dla miłośników tego rodzaju gier, ale bez instrukcji na pewno nie da się w nią grać, dlatego zdecydowanie zaleca się pobranie jej wraz z grą.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 49
2023-04-08 21:50:56
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Airbus.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: