Carmageddon TDR 2000

Carmageddon TDR 2000
Producent i rok wydania:
Torus Games 2000
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(184.654 MB)
Zobacz także:
Carmageddon 2: Carpocalypse NowCarmageddon Splat PackCarmageddonCarmageddon (PL)

Ocena: ( 5 / 10 )
12345678910

Głosów: 2 Pobrano: 8 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!

Recenzja - Carmageddon TDR 2000

Carmageddon TDR 2000

"Carmageddon TDR 2000" to kontrowersyjna gra wyścigowa stworzona przez Stainless Games i wydana przez SCi Games w 2000 roku. Gra jest częścią serii "Carmageddon" i kontynuuje jej tradycję polegającą na nietypowych wyścigach pełnych zniszczeń i brutalności. Oto recenzja "Carmageddon TDR 2000":

Grafika i dźwięk:
Grafika w "Carmageddon TDR 2000" była na swoje czasy dość przeciętna, ale dobrze oddawała surowy i mroczny klimat gry. Poziomy były różnorodne i pełne szczegółów, ale jakość grafiki nie dorównywała standardom innych gier wydawanych wówczas. Jednakże, efekty wypadków i zniszczeń były zadowalające i wprowadzały element destrukcji do rozgrywki.

Dźwięk w grze był charakterystyczny i pełen absurdalnych efektów dźwiękowych, które dodawały zabawnego klimatu. Muzyka również była nietypowa i pasująca do stylu gry, chociaż może irytować niektórych graczy po dłuższym czasie.

Rozgrywka:
Rozgrywka w "Carmageddon TDR 2000" to mieszanka wyścigów i destrukcji. Gracze rywalizują w nietypowych wyścigach, w których mogą zdobywać punkty za zniszczenie przeciwników, przejechanie pieszych i wykonanie różnych szalonych akcji. To sprawia, że gra jest zabawna i szalona, ale jednocześnie brutalna i kontrowersyjna.

Jednym z elementów charakterystycznych tej serii jest możliwość wyeliminowania przeciwników, co może prowadzić do brutalnych wypadków i scen przemocy. To stanowiło źródło kontrowersji wokół gry i wpłynęło na jej rating wiekowy.

Zawartość i autentyczność:
Gra nie posiada oficjalnych licencji na samochody ani na prawdziwych kierowców, więc wszystkie pojazdy i postacie są fikcyjne. To może być rozczarowujące dla fanów gier wyścigowych, którzy oczekują autentycznego doświadczenia.

Podsumowanie:
"Carmageddon TDR 2000" to gra, która jest znana głównie ze swojej kontrowersyjności i szalonej rozgrywki. Nie jest to typowa gra wyścigowa i nie każdy może docenić jej specyficzny humor oraz brutalność. Jest to tytuł, który przyciągał fanów serii "Carmageddon" oraz tych, którzy szukali czegoś nietypowego i ekstremalnego w świecie gier komputerowych. Dla innych graczy może być to gra zbyt kontrowersyjna i ekscentryczna, by ją docenić.

Autor: ZbysiuGamer
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 442
2023-09-17 14:54:32
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Carmageddon TDR 2000.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: