Crimelife 2

Crimelife 2
Producent i rok wydania:
Sakis25 Games 2007
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(16.274 MB)
Zobacz także:
Crimelife 3

Ocena: ( 8 / 10 )
12345678910

Głosów: 1 Pobrano: 1 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!

Recenzja - Kryminalne życie II

Kryminalne życie II

Crimelife 2Gdy Grand Theft Auto przeniosło swoją serię do świata trójwymiarowego, wielu niezależnych twórców gier postanowiło wykorzystać ten proces, aby stworzyć własne gry, bazujące na podobnych założeniach. Jednym z bardziej znanych darmowych tytułów jest Crimelife 2, który próbuje podążyć śladami kultowego GTA III. Chociaż jakością nie dorównuje dziełu Rockstar, pozwala na miłe spędzenie czasu przed komputerem.

W Crimelife 2 wcielamy się w anonimowego gangstera, który przybywa do sporego miasta, aby dokonywać napadów. Głównym celem naszego bohatera jest kradzież samochodów oraz rabunek, ponieważ potrzebuje on pieniędzy na zakup broni. Gracze mają do dyspozycji pokaźny arsenał, w tym między innymi strzelbę. Możemy też prowadzić różne pojazdy, w tym harleye czy hummery, a nawet wóz policyjny i wózek widłowy.

Policjanci są zawsze na czatach i natychmiast ruszą na pościg, gdy tylko zauważą przestępstwo. Poziom zagrożenia z ich strony wskazuje liczba gwiazdek na ekranie. Choć łatwo zdobyć broń od policjantów, należy pamiętać o tym, że będą oni dążyć do schwytania nas z całych sił. Dlatego też przyda się nam zahaczyć o jakiś tunel, aby zmienić wygląd naszego samochodu. W wolnych chwilach możemy udać się na kręgielnię lub po prostu robić, co nam się podoba.

Niestety, nasz bohater może zginąć, co oznacza, że pojawi się on ponownie w szpitalu. Crimelife 2 to wciągająca i zabawna gra.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 32
2023-04-15 11:07:33
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Kryminalne życie II.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: