Grand Theft Auto (GTA)

Grand Theft Auto (GTA)
Producent i rok wydania:
DMA Design 1997
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(30.922 MB)
Gra także w wersji:
Game Boy - Grand Theft Auto (GTA)Gry bez emulatora - Grand Theft Auto (GTA)
Zobacz także:
Grand Theft Auto 2 (GTA 2)Grand Theft Auto: London 1969 & 1961Grand Theft Auto III

Ocena: ( 8.76 / 10 )
12345678910

Głosów: 97 Pobrano: 568 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
GTA - Solucja/Poradnik - Grand Theft Auto to gra w której, jak sama nazwa wskazuje, kradnie się auta i używa je. Zamieszczam tu dokładny opis każdej misji we wszystkich trzech miastach. Oprócz tego również spis ulic z ważniejszymi obiektami (życia, multiplikatory, czołgi, jakieś znaczące obiekty, itd.). Występuje tu pewien problem, ponieważ niektóre skrzynki pojawiają się dopiero po pewnym czasie. LIBERTY CITY Wschodnia Ameryka, Megalopolis. Wielkie miasto składające się z trzech wysp... Więcej >>>
Inne: GTA I | Wielka Kradzież Aut | GTA | Grand Theft Auto | Spis i opisy pojazdów | Więcej >>>
Grand Theft Auto (GTA):  Grand Theft Auto (GTA):  Grand Theft Auto (GTA):  Grand Theft Auto (GTA):  Grand Theft Auto (GTA):
Kod/Tips: Wskazówki dotyczące wersji gry na DOS i system Windows Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale Windowsowa wersja tej gry może być dla... Więcej >>>

Komentarze

Ranga 10
Gelidus
Ranga: 10
Dołączył:
2010-12-29
2026-03-21 01:46:23

Dodam jeszcze że w tej grze najfajniejsze jest właśnie to, że mapa jest wielka i mamy wiele rzeczy od odkrycia, bonusów, rampage'y. Można ją odpalić raz na kilka dni, i zawsze dowiesz się czegoś nowego, zagrasz w inny sposób, wypróbujesz auta, motory albo będziesz eksplorować lub odkryjesz inny sposób grania. Dużym atutem tej gry jest to, że nie jest tak powtarzalna jak inne gry.

Ranga 10
Gelidus
Ranga: 10
Dołączył:
2010-12-29
2025-12-19 01:10:37

Gra jest mega, jest naprawdę trudna, nie ma mapy miasta, wszystko do eksploracji, zapamiętania, i trzeba uważać żeby nie zginąć bo się straci i kamizelkę, bronie, chyba że ma się Jail Free Card. Strzelanie w tej grze jest dość śmieszne ale wymaga też skilla w celowaniu, bo obracamy się klawiszami a nie myszką hehe. Dodam tylko że czołg może tylko rozjeżdżać inne samochody niszcząc je ale nie da się strzelać z lufy, po jakimś dłuższym czasie czołg się niszczy, powodzenia w jego poszukiwaniach! A muzyka ze stacji radiowych dalej brzmi mocno i człowiek się wczuwa. Jazda samochodami, motorami jest prosta, lecz trzeba nabrać wprawy żeby się nie ślizgać zbytnio lub wywalić, mimo tego gra po 28 latach nadal bawi. dresiarz

Ranga 10
seback86
Ranga: 10
Dołączył:
2023-03-20
2024-02-07 09:21:19
Spoko gierka.
Ranga 7
szymon96
Ranga: 7
Dołączył:
2013-09-01
2015-10-24 18:56:57

Pomimo swojego wieku (a może dzięki niemu? ok2) gra jest fenomenalna.

Ranga 7
Koopa-troopa
Ranga: 7
Dołączył:
2015-08-20
2015-09-06 21:08:57

Swiat wielki ale nieciekawy moim zdaniem. pierwsze gta dalo duza swobode ale mnie gra szybko nudzila. Mogli jakas ciekawa kampanie zrobic i szereg powiazanych ze soba misji bo nudne jest

Ranga 6
fokcuf
Ranga: 6
Dołączył:
2015-05-22
2015-08-06 13:01:30

Jak to zobaczyłem pierwszy raz to byłem oszołomiony tym wielkiem i otwartym światem.

Ranga 7
Misiek5872
Ranga: 7
Dołączył:
2012-07-15
2015-01-07 19:46:32

Swietna gra polecam. Sporo czasu sie przyniej spedzilo. Polecam.

Ranga 3
Andenerv
Ranga: 3
Dołączył:
2012-04-07
2014-03-22 11:19:52
Niesamowita gra, wspomnienia wracają :)
Ranga 10
sylwek1242
Ranga: 10
Dołączył:
2013-02-17
2013-07-31 08:16:41

spoko gra ...tyle że grałem w nią kiedy byłem mały i nie wiedziałem co robićgra

 

Ranga 10
Przemek J.
Ranga: 10
Dołączył:
2008-10-28
2013-05-21 14:40:22

broda1603 - a czemu "nieudana"? gdyby taka była, to kolejnych części by nie było (rozumiem, że tobie się nie podoba, ale że zaraz "nieudana"?)

Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, >

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat gry Grand Theft Auto (GTA).
Komentarze typu "Jak uruchomić grę?", "Gra nie działa" lub nie na temat zostaną usunięte!
O problemach z grą można pisać na forum i w dziale pomocy gry!

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: