Kapitan Pazur

Kapitan Pazur
Producent i rok wydania:
Monolith Productions 1997
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(400.031 MB)
Zobacz także:
Claw

Ocena: ( 9.32 / 10 )
12345678910

Głosów: 22 Pobrano: 204 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Gra w wersji polskiej.
aka. Claw, Captain Claw.
Kapitan Pazur:  Kapitan Pazur:  Kapitan Pazur:  Kapitan Pazur:  Kapitan Pazur:
Kod/Tips: W trakcie gry wpisz: mpcasper         -  jesteś niewidzialny mpfranklin        -  dostajesz... Więcej >>>

Recenzja - Claw

Claw

Kapitan PazurKapitan Claw (Kapitan Pazur), postrach mórz, przybywa w tej bardzo zabawnej grze typu arcade od Monolith Productions. Tuż po sukcesie ich pierwszej gry, Blood, Monolith udowadnia, że potrafią stworzyć wymagającą przygodę z dawką akcji. Wcielisz się w bohatera, Kapitana Clawa, który został pojmany przez Hiszpańskie Cocker Spaniele na pełnym morzu. Podczas pobytu w więzieniu dowiadujesz się o legendarnym Amulet of Nine Lives i znajdujesz część mapy z nim związaną. Czy to możliwe, że to nie tylko bajka dla dzieci? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać, a to oznacza ucieczkę z więzienia i walkę o życie na każdym kroku. Tak, Claw to gra typu arcade ze świetną fabułą. Niezbyt głęboką, ale na pewno utrzymującą w napięciu przez całą grę. Głównym celem gry są sekwencje arcade. Typowe skakanie, bieganie i strzelanie z dawką akcji.

Kapitan PazurGrafika jest piękna, animacja niezwykle płynna, a sterowanie precyzyjne i reaktywne. Lokacje i tła są bardzo piękne i interesujące. Gra odbywa się w wielu różnych miejscach - miastach, lasach, na statkach i wiele więcej. Każdy poziom ma swój unikalny wygląd i zestaw pułapek i przeszkód. Czas reakcji jest szybki, więc nawet te trudne ruchy można wykonać po krótkiej praktyce. Walczysz wręcz, mieczami, pistoletami, magią i dynamitem. Możesz rzucać przedmioty i używać ich przeciwko wrogom. Oczywiście zbierzesz skarby po drodze. Monety, sztabki złota, berła i wiele innych power-upów są na wyciągnięcie ręki.

Kapitan PazurCo kilka poziomów napotkasz postacie typu boss, z którymi nie można wygrać konwencjonalnymi metodami, musisz znaleźć ich słabości i wykorzystać je na swoją korzyść. Efekty dźwiękowe i muzyka są bardzo dobrze wykonane, nastrojowość jest dobrze ustawiona i podkreśla rozgrywkę. Claw może być sterowany klawiaturą lub gamepadem, a wszystkie funkcje są w pełni dostosowywalne. Między poziomami oglądasz pięknie animowane scenki, które uzupełniają wskazówki i przenoszą Cię z jednego miejsca na kolejne. Claw oferuje również grę wieloosobową dla maksymalnie 64 graczy przez sieć.

Kapitan PazurTak, przeczytałeś to poprawnie... 64 graczy jednocześnie! Można grać w wyścigi na poziomach lub maratonach poziomów, które rozciągają się na wiele plansz. Ogólnie rzecz biorąc, trudno znaleźć wady w Claw. Nie jest to najbardziej oryginalna koncepcja w grach, ponieważ side-scrolle istnieją od bardzo dawna. Claw oferuje jednak tło fabularne, piękną sztukę, dobrą muzykę i bardzo płynną rozgrywkę. Jeśli jesteś fanem tego typu gier, Claw jest gorąco polecany.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 76
2023-04-10 22:12:23
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Claw.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: