Megaman VI

Megaman VI
Producent i rok wydania:
Capcom USA INC. 1993
Platforma:
Nintendo NES
Porady:
Pobierz grę
(Plik nie dostępny!)
Zobacz także:
MegamanMegaman IIMegaman IIIMegaman IVMegaman V

Ocena: ( 8.5 / 10 )
12345678910

Głosów: 6 Pobrano: 97 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Megaman VI:  Megaman VI:  Megaman VI:  Megaman VI:  Megaman VI: Prolog 8

Recenzja - Mega Man 6

Mega Man 6

Mega Man 6, znany w Japonii jako Rockman 6 Shijō Saidai no Tatakai!! (jap. ロックマン6 史上最大の戦い!!?, dosł. „Rockman 6: Największa bitwa wszech czasów!!”) – komputerowa gra platformowa stworzona i wydana w 1993 w Japonii i w 1994 w Ameryce Północnej roku przez Capcom. Jest to szósta część z serii gier Mega Man. Początkowo gra miała zostać wydana tylko w Japonii, jednak została wydana w Ameryce Północnej przez Nintendo. W Europie została wydana dopiero 11 czerwca 2013 roku na 3DS Virtual Console.
Fabuła
Akcja gry rozgrywa się w futurystycznej przyszłości w roku "20XX" zaraz po wydarzeniach z piątej części gry Mega Man 5. Po raz pierwszy na świecie zostaje zorganizowany coroczny "Turniej Mistrzów Robotów" z 8 potężnymi robotami (Blizzard Man, Centaur Man, Flame Man, Knight Man, Plant Man, Tomahawk Man, Wind Man i Yamato Man). Prowadzącym turniej jest mężczyzna, który podaje się za "Pana X" i przejmuje kontrolę nad robotami oraz światem, a także pyta Mega Mana, że był manipulowany przez Dr. Wily'ego od samego początku. Po raz kolejny Mega Man podejmuje się zadania i rozpoczyna bitwę z 8 Mistrzami Robotów.
Po unicestwieniu 8 Mistrzów Robotów, Mega Man dostaje się do fortecy Pana X i rozpoczyna z nim pojedynek. Po walce złoczyńca zdejmuje z siebie ubranie i ukazuje się nie kto inny jak Dr. Wily – główny arcywróg Mega Mana. Podstępny naukowiec leci w kierunku nowej fortecy, aby pozbyć się go raz na zawsze. Mega Man wyrusza w kierunku fortecy i ponownie staje do ostatecznej walki z Dr. Wilym. Na koniec Dr. Wily zostaje aresztowany w obliczu sprawiedliwości i wtrącony do więzienia.

Autor: Ultimate
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 661
2015-08-02 09:30:00
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Mega Man 6.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net & Stare-Gry.eu .: