Microsoft Flight Simulator (v1.0)

Microsoft Flight Simulator (v1.0)
Producent i rok wydania:
Microsoft 1982
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(1.279 MB)
Zobacz także:
Microsoft Flight Simulator 98Microsoft Flight Simulator (v5.0)Microsoft Flight Simulator (v4.0)Microsoft Flight Simulator (v3.0)Microsoft Flight Simulator (v2.0)Microsoft Flight Simulator (v6.0)

Ocena: ( 0 / 10 )
12345678910

Głosów: 0 Pobrano: 2 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Zawiera wersję 1.00 oraz 1.05. Zawiera skonfigurowany DosBox.

Recenzja - Symulator lotu v1.0

Symulator lotu v1.0

Microsoft Flight SimulatorRadość z latania - od ekscytującego startu, po krajobrazy z obłokami w tle, aż po końcową nerwową radość z lądowania, to doświadczenie, na które mogło sobie pozwolić tylko kilka osób. Jednak teraz, dzięki ludziom z Microsoftu, którzy stworzyli i wyprodukowali naprawdę inspirujący symulator lotu, potrzebujesz tylko komputera, aby latać jednosilnikowym Cessna 182. Tak, komputer, który był kiedyś używany tylko do arkuszy kalkulacyjnych, edytora tekstu i pakietów księgowych, w końcu zyskał skrzydła i doskonale radzi sobie z lataniem.

Ten program umożliwia ci wejście do kokpitu, gdzie masz pełną gamę kontrol do zarządzania operacjami lotniczymi. Klawisze funkcyjne PC kontrolują ciąg i klapy samolotu, a klawiatura numeryczna odpowiada za sterowanie pochyleniem i cięciwą. Skręty podczas kołowania wykonywane są za pomocą klawiszy INS i +.

Wyświetlanie 3D pozostawia trochę do życzenia, ponieważ posiadacze kart graficznych RGB lub czarno-białych nie otrzymują kolorowego widoku krajobrazu ani panelu instrumentów. Panel instrumentów twojego Cessna wyświetla 28 funkcjonujących wskaźników: prędkość powietrza, wysokość, wysokościomierz, koordynator skrętu ze wskaźnikiem poślizgu / poślizgu, kierunek, prędkość pionowa, kompas magnetyczny, Omni- Bearing z glidescape, zegar, podwozie góra lub dół, światła włączone lub wyłączone, magnesy, ogrzewanie gaźnika, światła sygnalizacyjne, wskaźniki poziomu paliwa w lewym i prawym zbiorniku skrzydła, wskaźniki temperatury i ciśnienia oleju, obrotomierz, radio NAV i COM, transponder oraz wskaźniki pozycji kontrolnej. Wszystkie te wskaźniki lub wskaźniki są stale aktualizowane przez program, aby odzwierciedlać twoje aktualne warunki i status lotu.

Kluczowe jest to, że sterujesz klawiaturą, a nie prawdziwym joystickiem czy przepustnicą, więc nie odczujesz faktycznej "czułości" latania. Jednak po pewnym czasie korzystania z klawiatury, manewry stają się dla Ciebie naturalne. Symulator lotu Microsoftu praktycznie zamienia Twój komputer IBM w Cessnę. Dreszczyk emocji związany z lataniem staje się rzeczywistością. Choć na dzisiejsze czasy, nikt pewnie tą grą nie będzie się zachwycał.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 50
2023-04-16 13:58:29
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Symulator lotu v1.0.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: