NHL 98

NHL 98
Producent i rok wydania:
Electronic Arts 1997
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(36.571 MB)
Zobacz także:
NHL HockeyNHL 97NHL 96NHL 95 (NHL Hockey 95)NHL '94 (NHL Hockey 94)NHL 99

Ocena: ( 10 / 10 )
12345678910

Głosów: 1 Pobrano: 5 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
NHL 98 to gra hokejowa z 1997 roku. Oferuje wiele trybów, w tym rozgrywkę jednoosobową i wieloosobową. Możesz wybrać jedną z 26 drużyn NHL i rywalizować w emocjonujących meczach.

Recenzja - Hokej - NHL 98

Hokej - NHL 98

NHL 98 - coverEA Sports w tworzeniu NHL 98, miał pomoc Marka Crawforda, byłego zdobywcy Pucharu Stanleya i trenera drużyny Colorado Avalanche. Doradzał programistom głównie w kwestii realizmu gry: całkowicie zmodernizowana sztuczna inteligencja (AI) sprawia, że przeciwnicy komputerowi zachowują się prawie jak w prawdziwym sporcie. Nawet najbardziej ofensywni zawodnicy NHL nagle gromadzą się wokół własnej bramki w przypadku gry w osłabieniu i starają się przetrwać karę bez straty bramki poprzez wybijanie krążka z własnej tercji. Jako nową metodę obrony, gracze mogą teraz rzucać się w strzały przeciwnika – wymaga to trochę praktyki w celu osiągnięcia odpowiedniego wyczucia.

Stary mistrz szybkiego sportu widocznie wpłynął również na ruchy graczy. Każdy przyspiesza na łyżwach, obrót i strzał wygląda dokładnie jak u prawdziwych zawodników; nie znajdziemy już niezgrabnych ani niemożliwych z anatomii ruchów. Krótkie sceny w grze podczas radości z bramki lub kar są absolutnie warte obejrzenia - na koszulce widnieje prawidłowe nazwisko, gesty i ruchy przypominają raczej transmisję sportową niż grę komputerową.

Możesz kontrolować 26 drużyn NHL, uwzględniając oczywiście wszystkie oryginalne nazwiska zawodników oraz nowe transfery i zmiany w aktualnym sezonie. Ponadto dostępne są dwa zespoły All-Star i 16 reprezentacji narodowych. Każda drużyna różni się poziomem umiejętności - na przykład w bezpośrednim porównaniu z New York Rangers, reprezentacja Niemiec wypada dość słabo. Nic dziwnego, przecież drużyna z Niemiec miałaby pewne problemy z szybkimi chłopcami z USA nawet w prawdziwym meczu.

Aby osiągnąć odpowiednią atmosferę hokejową, EA Sports położyło ponownie nacisk na małe, miłe dodatki. Posiadacze systemów Dolby Surround mogą cieszyć się doskonałym dźwiękiem otaczającym ich uszy, ale nawet dla tych, którzy nie są tak dobrze wyposażeni, pozostaje wiele udanych efektów dźwiękowych. Czasami słychać typową organową muzykę w przerwach, a innym razem wokół stadionu rozbrzmiewają odlotowe rytmy rockowe. Mocne ciosy przy bandzie mogą spowodować, że przeciwnik zostanie odepchnięty od plexi. W rezultacie rozsypują się kawałki szkła, a biedny poturbowany zawodnik kończy w zakątku w dość zakłopotanym stanie. 26 udanych wizualizacji prawdziwych lodowisk NHL tworzy doskonałe środowisko gry, które można oglądać z ośmiu różnych perspektyw kamery.

W NHL 98 jest również trochę taktyki: składy można wybierać samodzielnie i wysyłać na lodowisko zarówno automatycznie, jak i za pomocą klawiszy funkcyjnych. Dla pasjonatów trenowania dostępny jest ekran taktyczny. Można na nim ustawić pożądane zachowanie graczy w sytuacjach osłabienia i przewagi, a także ogólną pozycję, która pomoże ci dostosować styl gry do bardziej ofensywnego, czekającego lub defensywnego.

Gra można rozgrywać samemu lub w wieloosobowym trybie na jednym komputerze, przez sieć lub za pośrednictwem modemu. Oprócz meczów towarzyskich dostępne są również rzuty karne, rozgrywki play-off, tryb turnieju i nawet całe sezony NHL. NHL 98 oferuje fanom hokeja to, co najlepsze w swoim gatunku, oczywiście jak na czasy wydania gry, gdyż w dzisiejszych czasach, są gry o wiele bardzie rozbudowane i lepsze.

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 303
2023-07-02 16:42:04
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Hokej - NHL 98.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: