Worms 2

Worms 2
Producent i rok wydania:
Team17 1998
Platforma:
PC
Porady:
Pobierz grę
(377.007 MB)
Zobacz także:
Worms BlastWorms PlusWorms: Armageddon

Ocena: ( 9.29 / 10 )
12345678910

Głosów: 17 Pobrano: 183 razy.

Zaloguj się, aby ocenić grę!
Nie masz konta? załóż je!
Info: Gra w postaci obrazu płyty w formacie BIN/CUE.
Worms 2:  Worms 2:  Worms 2:  Worms 2:  Worms 2:
Kod/Tips: Po dobrze wpisanym kodzie naciśnij BackSpace, usłyszysz OKAY. Więcej >>>

Recenzja - Robaki 2

Robaki 2

Worms 2Worms 2 - drugie starcie robaków! W związku z tym debaty będą prowadzone przy użyciu bardzo ważnych argumentów. Takich jak karabiny maszynowe, rakiety i głowice nuklearne.

W porównaniu z pierwszą częścią, gra została znacznie zmieniona. Zmienione zostało jądro graficzne, co sprawia, że nasze postacie wyglądają bardziej imponująco i jednocześnie zabawniej. Pojawiły się też niezłe tła, lecące obiekty, na których kierunek i prędkość ruchu wpływa wiatr. Jednakże, graficznie nie ma niczego, co odwracałoby uwagę. Dźwięk również znacznie się zmienił na lepsze.

Oczywiście, znacznie zmienił się też arsenał robaków. Broń stała się znacznie bardziej różnorodna. Teraz od twojej zręczności, na przykład podczas rzucania granatami, zależy sukces walki. Przy umiejętnym wykorzystaniu nawet jeden robak może być skutecznym wojownikiem, przeciwko kilku. Część strategiczna również stoi na wysokim poziomie. Głupie starcie ogniowe często nie prowadzi do niczego. Po co próbować strzelać do przeciwnika z ogromnym zapasem zdrowia, kiedy można go po prostu utopić jednym trafnym strzałem?

Worms 2Natomiast komputer nie błyszczy swoim intelektem. Często można sobie z nim poradzić bez większego wysiłku. Jednak z drugiej strony, kiedy gra z komputerem się znudzi, zawsze można wezwać do siebie przyjaciela lub dwóch, a nawet trzech. Worms 2 obsługuje do sześciu graczy na jednym komputerze. Istnieje również możliwość gry przez modem lub Internet. Oprócz trybu deathmatch, są też misje, w których twojemu zespołowi przypada zadanie pokonania coraz większej liczby robaków przeciwnika.

Worms 2Poziomy w grze są generowane losowo, dopasowanie jest praktycznie niemożliwe, a jeśli chcesz, możesz narysować własny, niepowtarzalny poziom. Przed rozpoczęciem walki można ustawić wiele parametrów, takich jak czas walki, dozwolona broń, ilość bonusów i wiele innych. Istnieje możliwość utworzenia swojego zespołu, w którym każdy robak ma swoje niepowtarzalne imię.

Podsumowując, Worms 2 to wspaniała gra arcade/strategia z niezłą grafiką i bardzo interesującym gameplayem*.

*Gameplay to pojęcie odnoszące się do samej rozgrywki w grze, a dokładniej do tego, jak gracze wpływają na wydarzenia w grze i jak te wydarzenia się rozwijają. Oznacza to zarówno mechaniki gry, jak i sposób, w jaki gracz oddziałuje na świat gry i w jaki odbiera jej elementy. "Gameplay" to jedno z kluczowych pojęć w świecie gier komputerowych.

 

Autor: DomekCAt
Ocena: 12345 (0) | Głosów: 0 | Odsłon: 96
2023-04-11 16:46:34
Zaloguj się, aby ocenić recenzję!
Nie masz konta? załóż je!

Komentarze

Brak!
Strona:

Dodaj komentarz

Tu możesz podzielić się swoją opinią na temat recenzji Robaki 2.

Zaloguj się, aby dodać swój komentarz!
Nie masz konta? załóż je!
:. Copyright by Stare.e-gry.net .: