| Komentarzy: | 0 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 1 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 1 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 1 |
| Tematy w pomocy: | 0 |
Poszukuje gry (Stare Gry) 2021-04-02 01:47:41
Witam,
Poszukuje starej gry. Jedyne co pamiętam to początek zaczynal sie porwaniem córki z windy. Gra była chyba z widoku 1 osoby. Była to gra akcji, możliwość strzelanania, jakas mafia, w lesie znajdowały się węże które zadawały obrażenia. Glowna postacią byl chyba ojciec który musial uratować corke. Gra jest stara.