Didkaa

Ranga
Ranga: 0
Dołączył: 2021-04-02
Ostatnio zalogowany: 2021-04-02
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do Didkaa

Statystyka

Komentarzy:0Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:1
Screen'y:0Posty na forum:1
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:1
Tematy w pomocy:0

Tematy na forum:

Strona: 1,

Poszukuje gry (Stare Gry) 2021-04-02 01:47:41
Witam, Poszukuje starej gry. Jedyne co pamiętam to początek zaczynal sie porwaniem córki z windy. Gra była chyba z widoku 1 osoby. Była to gra akcji, możliwość strzelanania, jakas mafia, w lesie znajdowały się węże które zadawały obrażenia. Glowna postacią byl chyba ojciec który musial uratować corke. Gra jest stara.

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware