| Komentarzy: | 0 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 2 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 3 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 0 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 0 |
| Tematy w pomocy: | 0 |
1nsane (Problemy) 2018-01-19 23:19:25
Tak Boba wszystko w co gram leci na stream to juz sie stalo nieodlaczna czescia mojego grania teraz jestem ciekawy czy to nie przez obs gre wywala
1nsane (Problemy) 2018-01-19 18:21:03
Niby mam kompa athlon 64 3ghz 1gb ram i radeon x800 ale jak narazie to tylko ta gra cos nie chciala wspolgrac :D nawet Z the game z 1988 chodzi :P
1nsane (Problemy) 2018-01-18 18:19:33
Ja mam 64 bitowy win 7 i to jest instalka :) nie chce m isie bawic w virtual boxa ani nie istalowac systemu :D no nic trudno zostaje mi flatout 1 i 2 :D i demolition derby na psa :D