LustVanGoth

Ranga
Ranga: 0
Dołączył: 2018-01-18
Ostatnio zalogowany: 2018-01-22
Status: Nieaktywny
Wyślij wiadomość do LustVanGoth

Statystyka

Komentarzy:0Posty w pomocy:0
Recenzji:0Dodatki:0
Tipsów:0Tematy na forum:2
Screen'y:0Posty na forum:3
Filmy:0Dodane gry:0
Albumy:0Ocenione gry:0
Tematy w pomocy:0

Posty na forum:

Strona: 1,

1nsane (Problemy) 2018-01-19 23:19:25
Tak Boba wszystko w co gram leci na stream to juz sie stalo nieodlaczna czescia mojego grania teraz jestem ciekawy czy to nie przez obs gre wywala

1nsane (Problemy) 2018-01-19 18:21:03
Niby mam kompa athlon 64 3ghz 1gb ram i radeon x800 ale jak narazie to tylko ta gra cos nie chciala wspolgrac :D nawet Z the game z 1988 chodzi :P

1nsane (Problemy) 2018-01-18 18:19:33
Ja mam 64 bitowy win 7 i to jest instalka :) nie chce m isie bawic w virtual boxa ani nie istalowac systemu :D no nic trudno zostaje mi flatout 1 i 2 :D i demolition derby na psa :D

Strona: 1,
Stare Gry -:. Copyright by Stare.e-gry.net .:- Abandonware