| Komentarzy: | 1 | Posty w pomocy: | 0 |
| Recenzji: | 0 | Dodatki: | 0 |
| Tipsów: | 0 | Tematy na forum: | 4 |
| Screen'y: | 0 | Posty na forum: | 10 |
| Filmy: | 0 | Dodane gry: | 2 |
| Albumy: | 0 | Ocenione gry: | 1 |
| Tematy w pomocy: | 0 |

Resident Evil 3: Nemesis 2020-12-29 20:28:18
Moja ulubiona część serii. Kilmat, nietypowe sterowanie (moja pierwsza tego typu gra) oraz troszke logicznych zagadek w połączeniu ze straszniejszymi momentami było bardzo przyjemnym doświadczeniem.